Home News DOŁĄCZ DO PETYCJI W SPRAWIE ZMIANY TERMINU TARGÓW FENSTERBAU FRONTALE
DOŁĄCZ DO PETYCJI W SPRAWIE ZMIANY TERMINU TARGÓW FENSTERBAU FRONTALE
0

DOŁĄCZ DO PETYCJI W SPRAWIE ZMIANY TERMINU TARGÓW FENSTERBAU FRONTALE

0
0

Po odwołaniu targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze, które miały odbyć się 18-21 marca, organizatorzy wyznaczyli nową datę. Kolejny termin to 16-19 czerwca 2020. 

POiD-Deklaracja_Petycji_FENSTERBAU_11.03.2020

Wycofanie się z obecności na targach w Norymberdze, wiąże się z ogromnymi stratami finansowymi, które nie zostaną w pełni odzyskane. Polska branża stolarki straci również swoją reprezentacje na rynkach zagranicznych, co może niekorzystnie odbić się na dalszy rozwój działań eksportowych w najbliższym czasie, które już, przez obecną sytuację epidemiologiczną, zostały osłabione.

Związek Polskie Okna i Drzwi jako reprezentant branży, wychodzi z inicjatywą złożenia na ręce organizatorów stosownej petycji w sprawie ustalenia innego terminu, który umożliwi producentom zrealizowanie planów targowych. Jeśli przedstawiciele branży poprą wniosek o złożenie petycji w sprawie ustalenia innego terminu, zarząd POiD zabiegać będzie o poparcie petycji przez polski rząd, na spotkaniu z ministrem Robertem Nowickim w dniu 19 marca.

Czasu jest bardzo mało. Producenci musza potwierdzić udział w targach w czerwcu do 15 marca. Dlatego Związek POiD zachęca do wypełnienia deklaracji poparcia petycji w sprawie zmiany terminu targów FENSTERBAU FRONTALE 2020 i przesłanie na adres biuro@poid.eu do 13 marca 2020..

DEKLARACJA POPARCIA PETYCJI W SPRAWIE ZMIANY TERMINU TARGÓW FENSTERBAU FRONTALE 2020 W NORYMBERDZE

open