Home Builder Exclusive INSPIRACJE BLISKO CIEBIE – PFLEIDERER
INSPIRACJE BLISKO CIEBIE – PFLEIDERER
0

INSPIRACJE BLISKO CIEBIE – PFLEIDERER

0
0

Firma Pfleiderer jest wiodącym producentem materiałów drewnopochodnych na świecie. Produkty, które oferuje, wyróżniają się innowacyjnością, atrakcyjnym wzornictwem oraz użytecznością. Z tego względu inwestorzy chętnie wykorzystują je do realizacji różnych projektów, także tych bardzo wymagających. 

Po materiały i nowoczesne designerskie rozwiązania Pfleiderera sięga również Medusa Group. Odnajdujemy je przede wszystkim w licznych obiektach użyteczności publicznej, które od lat powstają w pracowni.
W ofercie Pfleiderera znajduje się obecnie ponad 360 dekorów kolorystycznych, różnorodne struktury powierzchni i materiały nośne. Producent posiada bogatą paletę produktów. Różnorodność, a zarazem komplementarność oferty umożliwia tworzenie niezliczonych koncepcji wzorniczych oraz stylistycznych. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, ponieważ wzory są zarówno klasyczne, jak i nowoczesne.

 

Inspiracje i trendy
Nigdy wcześniej trendy w aranżacjach mieszkań oraz miejsc pracy nie miały tylu twarzy. Dziś twórcze idee i zupełnie nowe koncepcje wnętrzarskie praktycznie nie mają ograniczeń. Nadal jednak wyzwaniem pozostaje znalezienie materiałów, które mogłyby sprostać nieograniczonej wyobraźni projektantów. Pfleiderer wspiera klientów w tych poszukiwaniach. Inspiruje, dostarcza rozwiązania. Systematycznie też rozwija ofertę wzorniczą, a najnowsze dekory zawsze korespondują z najbardziej aktualnymi trendami w projektowaniu wnętrz.

 

Produkty dla wymagających
Wyznaczanie trendów w branży oraz wspieranie klientów w realizacji ich projektów to niezmienne priorytety, jednak nie mniej ważnym elementem strategii Pfleiderer pozostają innowacje. Firma obserwuje trendy i wykorzystując najnowsze technologie produkcji, wypracowuje rozwiązania.
Świetnym przykładem są produkty, które spełniają wymagania europejskiej normy EN 13501 – „Klasyfikacja ogniowa wyrobów budowlanych i elementów budynków – część 1: Klasyfikacja na podstawie badań reakcji na ogień” – o właściwościach niepalnych, jak np. produkt Duropal-flameprotect compact, lub trudno zapalnych: Duropal HPL Compact Pyroex czy Duropal HPL Pyroex. Produkty te mogą być stosowane do produkcji mebli, jako pokrycia ścienne w korytarzach, klatkach schodowych (drogi ewakuacyjne) i w budynkach o podwyższonych wymaganiach  Bezpieczeństwa. Innym interesującym produktem jest element płaski Duropal P2 ESA spełniający europejską normę EN 61340 – „Elektryczność statyczna – część 5-1: Ochrona przyrządów elektronicznych przed elektrycznością statyczną – Wymagania ogólne”. Dzięki takim produktom można w kontrolowany sposób odprowadzić ładunki elektrostatyczne, które wpływają negatywnie na funkcjonowanie urządzeń, a także mogą być przyczyną pożaru. Powinny one być stosowane w projektach stanowisk produkcyjnych i montażowych, w laboratoriach oraz centrach sterowania, na stanowiskach pracy w sektorze mikroelektroniki. Właściwości antyelektrostatyczne ma również płyta DecoBoard P2 ESA oraz Duropal HPL ESA. Duropal HPL Magnet ma właściwości magnetyczne. To idealne rozwiązanie do np. biur projektowych, sklepów, szkół oraz przedszkoli. Wykorzystuje
się je do budowy mebli, ścianek działowych i okładzin ściennych. Laminaty mogą być używane na całej wysokości pomieszczenia, a przy zastosowaniu odpowiedniej struktury powierzchni można po nich rysować kredą lub markerem. Łatwo się je czyści. Powyższe przykłady to jedynie niewielka część szerokiej oferty produktowej Pfleiderer, która łączy w sobie wzornictwo, użyteczność oraz szerokie spektrum zastosowań. Kiedy pojawiają się pomysły na aranżację wnętrz i nowe technologiczne możliwości, Pfleiderer przypomina: Inspirations Close To You – Inspiracje są blisko ciebie.

 

ENGLISH VERSION

 

 

 

 

 

 

open