Home Builder Online BUILDER – KWIECIEŃ 2020
BUILDER – KWIECIEŃ 2020
0

BUILDER – KWIECIEŃ 2020

0
0

Zachęcamy do lektury naszego magazynu pełnego aktualności z rynku budowlanego i prezentującego tegorocznych Laureatów XII edycji konkursu TopBuilder 2020!

W chwili przygotowywania kwietniowego numeru do druku znaleźliśmy się w trudnym dla nas wszystkich czasie.
Odwołujemy spotkania biznesowe, wydarzenia, konferencje, Galę wręczenia TopBuilderów, pracujemy zdalnie.
I choć w świetle obecnej sytuacji – pandemii koronawirusa – wszystkie inne tematy zdają się schodzić na dalszy plan, zachęcamy do lektury naszego magazynu pełnego aktualności z rynku budowlanego i prezentującego tegorocznych Laureatów XII edycji konkursu TopBuilder 2020!

Życzymy nam wszystkim szybkiego powrotu do normalności, wierząc, że przygotowywany już kolejny, majowy
numer „Buildera” przekażemy do Państwa rąk w innych, radosnych i wiosennych nastrojach!

Jak co roku o tej porze chcielibyśmy życzyć Państwu również radosnych Świąt Wielkanocnych, teraz szczególnie – niech będą one zdrowe i spokojne! Wszystkiego dobrego!

DANUTA BURZYŃSKA
I REDAKTOR NACZELNA

W tym numerze szczególnie polecamy wywiad ,, RODZINA, PASJA I DUMA” rozmowa z Wojciechem Klimasem, właścicielem firmy Klimas Wkręt-met.

BIZNES/TOPBUILDER – ,,TopBuilder 2020 Laureaci” mgr inż. Danuta Burzyńska prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz

STOLARKA OTWOROWA – ,,Co nas czeka w 2020? Szanse i zagrożenia w branży stolarki” Paweł Wróblewski Związek Polskie Okna i Drzwi

BUDOWNICTWO – ,,BIM w prefabrykacji” dr inż. Grzegorz Adamczewski dr hab. inż. Piotr Woyciechowski prof. PW mgr inż. Tomasz Chyła

ARCHITECTURE, DESIGN – ,,Świadkowie minionej epoki” arch. Dorota Morelewska arch. Mariusz Ścisło FS&P ARCUS Biuro Architektoniczne


Całość do znalezienia za darmo w wersji cyfrowej. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Builder Polska z App StoreGoogle Play lub wejść na naszą stronę e.buildercorp.pl i zarejestrować się.

open