Home News R+T 2021
R+T 2021
0

R+T 2021

0
0

R+T 2021, czyli najważniejsze targi branży rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych w Stuttgarcie.

Aneta Kuźmińska
Przedstawicielstwo Targów Stuttgarckich w Polsce

W terminie 22–26 lutego 2021 roku na nowoczesnych terenach targowych usytuowanych tuż obok autostrady A8 i lotniska w Stuttgarcie odbędzie się kolejna edycja najważniejszych targów w zakresie produkcji rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych – targów R+T w Stuttgarcie, która będzie gościć około 1 000 wystawców i 65 000 odwiedzających. Już teraz, na ponad 10 miesięcy przed targami, większość powierzchni wystawienniczej jest zajęta. Do tej pory do udziału w targach zgłosiło się 37 firm z Polski.

Poprzednia edycja imprezy w 2018 roku była wyjątkowa. Dzięki otwarciu nowej hali powierzchnia wystawiennicza uległa zwiększeniu do 120 000 m2 brutto, co umożliwiło prezentację oferty przez 1027 wystawców (w tym aż 774 pochodziło z zagranicy, m.in. 39 firm z Polski). Targi w 2018 roku odwiedziło około 65 500 gości z 149 krajów, w tym 59% z zagranicy.

Targi R+T w Stuttgarcie mają globalne znaczenie dla całej branży. Dzięki trzyletniemu cyklowi podczas każdej edycji prezentowane są najnowsze, innowacyjne rozwiązania oraz aktualne trendy w zakresie rolet, markiz, żaluzji, osłon przeciwsłonecznych wewnętrznych, takich jak wertykale, story i lamele, a także tekstyliów technicznych, bram oraz drzwi, ogrodzeń i siatek, okien i okiennic oraz urządzeń napędowych, systemów sterowania i elektrycznych systemów bezpieczeństwa.

Targi Stuttgarckie w organizacji targów R+T wspierają partnerzy: Niemieckie Zrzeszenie Rolet i Osłon Przeciwsłonecznych RS, Niemieckie Zrzeszenie Producentów Bram BVT oraz Związek Przemysłowy Tekstyliów Technicznych, Rolet i Osłon Przeciwsłonecznych ITRS, które współtworzą bogaty program ramowy towarzyszący targom (fora, kongresy, workshopy, prezentacje i pokazy specjalne i konkursy).

Obywające się co trzy lata targi R+T w Stuttgarcie mają bez wątpienia charakter globalny. Koncepcja targów R+T rozwija się również na rynkach lokalnych – w Chinach (R+T Asia), w Brazylii (R+T South America), Turcji (R+T Turkey).

Więcej informacji na temat targów uzyskają Państwo w Przedstawicielstwie Targów Stuttgarckich w Polsce – tel.: 22 620-72-98, E-mail: kuzminska@eurotargi.com .

Zdjęcia archiwum Targi Stuttgarckie

open