Home News ERBUD S.A. PRZEKAŻE DWA RESPIRATORY SZPITALOWI W BRZEZINACH
ERBUD S.A. PRZEKAŻE DWA RESPIRATORY SZPITALOWI W BRZEZINACH
0

ERBUD S.A. PRZEKAŻE DWA RESPIRATORY SZPITALOWI W BRZEZINACH

0
0

ERBUD S.A. podpisał z Powiatowym Centrum Zdrowia w Brzezinach umowę na nieodpłatne przekazanie dwóch respiratorów. Łączna wartość darowizny to blisko 210 tys. złotych.

ERBUD przekaże respiratory Szpitalowi Specjalistycznemu Brzeziny.

Jako społeczeństwo znaleźliśmy się obecnie w bardzo trudnej sytuacji, która wymaga zaangażowania od każdego z nas. Mam nadzieję, że zdamy ten test pozytywnie i to nas wzmocni jako wspólnotę, w przeciwnym razie negatywne skutki odczujemy wszyscy. Jako firma dorzuciliśmy swoją cegiełkę w ramach pomocy dla szpitali i zakupiliśmy dwa respiratory dla szpitala w Brzezinach – mówi Dariusz Grzeszczak, prezes zarządu ERBUD S.A. – Z kolei nasza Fundacja, która na co dzień pomaga domom dziecka, zaopatrzyła je w środki ochrony osobistej: płyny do dezynfekcji, maseczki i rękawiczki. – dodaje Dariusz Grzeszczak.

Oprócz dwóch respiratorów Hamilton C-1 spółka podaruje Szpitalowi Specjalistycznemu m.in. ultrasonograf, zestawy do nebulizacji oraz 20 bronchoskopów. Powiatowe Centrum Zdrowia w dwunastotysięcznych Brzezinach jest jednym z najnowocześniejszych szpitali w województwie łódzkim. Dysponuje ponad 180 miejscami dla pacjentów.

open