Home Biznes i Ludzie „SZYBKIE BUDOWANIE” NA TARGACH PSB
„SZYBKIE BUDOWANIE” NA TARGACH PSB
0

„SZYBKIE BUDOWANIE” NA TARGACH PSB

0
0

Grupa Selena – jeden z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej oraz właściciel marki Tytan Professional, od lat zajmuje wysoką pozycję w branży i stale prezentuje swoją ofertę na Targach PSB. W tym roku, mimo doniesień o rozprzestrzenianiu się COVID-19 jeszcze poza granicami Polski, Selena zaprezentowała innowacyjne produkty, które w dobie dzisiejszej wyjątkowej sytuacji mogą okazać się dla branży bardzo konkurencyjne.

Targi PSB niemal od samego początku stały się jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu aktywności
branży budowlanej w Polsce i często to właśnie polski odbiorca miał okazję obejrzeć premierę innowacyjnych produktów, jeszcze zanim zobaczył je świat. Podczas tegorocznego wydarzenia nie mogło zatem zabraknąć Seleny oraz – z czego słynie producent i dystrybutor chemii budowlanej – przełomowych produktów, jak choćby długo wyczekiwanego przez rynek silikonu sanitarnego, neutralnego – jedynego z 15-letnią gwarancją na spoinę, który jest promowany pod nazwą „Idealna Łazienka”.


Cały artykuł do znalezienia za darmo w wersji cyfrowej. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Builder Polska z App Store i Google Play lub wejść na naszą stronę e.buildercorp.pl i zarejestrować się.

open