Home Aktualności CYFROWE MOŻLIWOŚCI FIRMY SCHÖCK
CYFROWE MOŻLIWOŚCI FIRMY SCHÖCK
0

CYFROWE MOŻLIWOŚCI FIRMY SCHÖCK

0
0

Do czasu wznowienia seminariów w dotychczasowej formie – na czas pandemii, Schöck opracował cyfrową koncepcję szkoleń, aby niezawodnie przekazywać specjalistyczną wiedzę w formie seminariów internetowych i platformy e-learningowej.

Od dnia 30 kwietnia firma Schöck przenosi ofertę szkoleń dla architektów, inżynierów budowlanych i inwestorów do świata cyfrowego. Dostępne będę seminaria internetowe na tematy związane z izolacją termiczną, izolacją dźwięków uderzeniowych i akustyką.

Około 45-minutowe seminaria internetowe są bezpłatne, a każde z nich będzie przekazywało specjalną wiedzę dostosowaną do odpowiednich grup docelowych. Pierwsze seminarium odbędzie się już 30 kwietnia. Temat przewodni: ,,Naprzeciw wymaganiom dot. oszczędności energii w budynkach – skuteczne eliminowanie mostków cieplnych”, które poprowadzi mgr inż. Ireneusz Stachura z firmy Schöck.

Platforma e-learningowa
Oprócz webinariów jako dalszego szkolenia na żywo, Schöck tworzy obecnie platformę e-learningową. Przechowywane tam treści będą stale dostępne, dzięki czemu zainteresowane strony będą mogły uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie i niezależnie zdobyć potrzebne treści. Platforma e-learningowa będzie dostępna w maju.

Podczas bezpłatnych seminariów internetowych na różne tematy Schöck zapewnia specjalistyczną wiedzę dla architektów, inżynierów budowlanych i inwestorów. Zdjęcie: Schöck

 

open