Home News PROFIX włącza się do akcji # WspieramySzpitale
PROFIX włącza się do akcji # WspieramySzpitale
0

PROFIX włącza się do akcji # WspieramySzpitale

0
0

Wiemy, że potrzeby służby zdrowia są bardzo duże dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić akcję, która z jednej strony będzie wyrazem naszego uznania dla wszystkich zaangażowanych w ratowanie życia, a z drugiej umożliwi jeszcze większe wsparcie zakładów opieki zdrowotnej.

W zeszłym tygodniu do ZOZ Pińczów w ramach darowizny wysłaliśmy kolejne 100 par gogli ochronnych. W ten sposób zainaugurowaliśmy naszą odsłonę akcji #WspieramySzpitale.

Każdy może dołączyć do akcji. W sklepie internetowym https://narzedzianonstop.pl/ oraz https://sklep.lahtipro.pl dostępna jest  limitowana seria odzieży #WspieramySzpitale.

Każda zakupiona koszulka, to jedna para gogli ochronnych przekazana przez Profix placówkom medycznym, które cały czas zgłaszają do nas zapotrzebowanie na środki ochronny indywidualnej. Liczymy, że przy Waszym udziale uda nam się pomóc większej liczbie osób zaangażowanych w walkę z koronawirusem.

Dobry sprzęt ochronny pomaga ratować życie. Dlatego cały czas wspieramy tych, od których zależy najwięcej: lekarzy, pielęgniarki, ratowników, wszystkie służby walczące z epidemią. Do chwili obecnej przekazaliśmy już ponad 2000 różnego rodzaju przyłbic, maseczek i gogli.

 

open