Home Builder Exclusive DOBRY DESIGN WYRAZEM MORALNOŚCI – ATAK DESIGN
DOBRY DESIGN WYRAZEM MORALNOŚCI – ATAK DESIGN
0

DOBRY DESIGN WYRAZEM MORALNOŚCI – ATAK DESIGN

0
0

Coraz częściej klienci, architekci i inwestorzy sięgają po produkty, które wyrażają styl, filozofię oraz osobowość. Nieustannie szukają ciekawych rozwiązań, które łączą dobry design i jakość wykonania. Wszystko to znajdują w ofercie ATAK DESIGN. Firma prowadzona od ponad 12 lat przez Dominikę i Krzysztofa Wilżak, z siedzibą i showroomem w Łodzi, realizuje projekty nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

ATAK DESIGN tworzy wnętrza multifunkcjonalne. W biurze można poczuć się jak w domu, nadal pracując. Z drugiej strony możliwe jest doświadczanie atmosfery butique hotelu we wnętrzach domowych. Faktem jest, że granice między wnętrzami się zacierają. Naprzeciw zmianom i oczekiwaniom od lat wychodzi zespół ATAK DESIGN. Kolekcje domowe, biurowe oraz komercyjne są łączone.

Meble, oświetlenie i dodatki designerskie do domu, biura, restauracji czy ogrodu oferowane przez ATAK DESIGN można zobaczyć w wielu inwestycjach komercyjnych oraz prywatnych. Często po produkty tej firmy sięgają architekci z Medusa Group. Jedną z ostatnich wspólnych inwestycji była główna siedziba firmy TDJ.
Kompleksowo zrealizowano w tym projekcie ponad sto miejsc pracy, gabinety oraz strefę Zarządu, sale konferencyjne, kuchnię wraz z jej drobiazgowym wyposażeniem, meble outdoorowe z pełnym zagospodarowaniem tarasów, oświetlenie dekoracyjne oraz dywany. Wspólne portfolio obejmuje także wiele innych projektów i inwestycji, między innymi: biurowiec Q22, The Bridge Wrocław, Hala Koszyki (restauracje i lobby w biurach), Akademeia High School, Oddziały ING, Infinite Dreams, Parafia św. Jacka w Bytomiu (oświetlenie), biura Off Festival. Od ponad dekady załoga ATAK DESIGN wraz z Medusa Group podczas realizowanej współpracy dążą do najlepszego efektu, zadowolenia inwestora i późniejszych użytkowników.

Dzisiejsze inwestycje wznoszone na potrzeby budowy nowych biur są bardzo wymagające. Klienci potrzebują przestrzeni do pracy,
relaksu, spotkań – niekoniecznie w sali konferencyjnej. W restauracjach, bistrach czy kafeteriach szuka się najczęściej produktów, które stworzą nieformalną i domową atmosferę. Dziś wnętrza domowe to miks starego oraz nowego, klasyków designu i współczesnych projektów. Cechują je stonowane kolory, naturalne materiały, często także kolaż kolorów oraz materiałów.

Dzięki różnorodnej ofercie, poczynając od mebli do pracy i wypoczynku, oświetlenia dekoracyjnego i architektonicznego, dywanów, donic, wszelkich dodatków, ceramiki, szkła, mebli outdoorowych – ATAK DESIGN jest w stanie sprostać wymaganiom architektów i klientów. Kolekcja ATAK DESIGN to dzieła najznakomitszych projektantów, takich jak Philippe Starck, Charles & Ray Eames, Verner Panton, Arne Jacobsen, Alberto Meda, Antonio Citterio, Marcel Wanders, Patricia Urquiola, Patric Jouin, Le Corbusier, Frank Gehry, Ron Arad, Eero Aarnio i wielu innych. Swoje miejsce znalazły tu takie marki, jak: Vitra, USM, B&B Italia, Magis, Muuto, Cassina, Fritz Hansen, Moooi, Foscarini, Flos, Porro, Verpan, Artemide, Gandia Blasco, Hay, Menu, Carl Hansen, Moroso, Tom Dixon, i dziesiątki innych znanych oraz rozpoznawalnych firm z całego świata. Większość produktów, które znajdują się w ofercie, można zobaczyć na żywo w shworoomie ATAK DESIGN. Celem nadrzędnym było założenie, że pokazywane w showroomie kolekcje będą wyjątkowe, odważne, piękne i oparte na zasadzie mówiącej, iż dobry design jest naszym moralnym obowiązkiem.

ENGLISH VERSION

 

Materiał prasowy HAY | HAY’s press material
Materiał prasowy Muuto | Muuto’s press material
open