Home Topbuilder ARCHE HOTEL GEOLOGICZNA W WARSZAWIE
ARCHE HOTEL GEOLOGICZNA W WARSZAWIE
0

ARCHE HOTEL GEOLOGICZNA W WARSZAWIE

0
0

Arche Hotel Geologiczna to unikatowy 3-gwiazdkowy obiekt z 77 przestronnymi pokojami, parkingiem podziemnym, restauracją i 5 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 214 m2, zlokalizowany w dzielnicy Włochy w Warszawie, w pobliżu Lotniska Chopina, z łatwym dojazdem do centrum miasta.

To sześciopiętrowy budynek, minimalistyczny w formie, zbudowany w sąsiedztwie inwestycji hotelowej Arche Hotel Krakowska przy Al. Krakowskiej w Warszawie. Urządzony w nowoczesnym industrialnym stylu w odcieniach szarości, bieli oraz elementami złota i granatu, tworzy przyjazną i miłą przestrzeń, gdzie każdy z gości poczuje się wyjątkowo. Na betonowych ścianach i sufitach znajdują się kolorowe obrazy stworzone przez Fundację Leny Grochowskiej. W obiekcie znajduje się ich ponad 300. Hotel posiada 154 miejsca noclegowe. Znajdujące się w większości pokoi aneksy kuchenne dają możliwość przedłużonego pobytu. Do dyspozycji są pokoje: jednoosobowe o powierzchni 19 m2, dwuosobowe
i trzyosobowe o powierzchni od 31 do 38 m2, apartamenty dwupokojowe o powierzchni 46 m2 oraz pokoje deluxe o podwyższonym standardzie, z oknami połaciowymi, które umożliwiają oglądanie startujących i lądujących samolotów. Arche Hotel Geologiczna to obiekt inny niż wszystkie. Nowoczesne, a zarazem ciepłe wnętrze restauracji wabi zapachem świeżych ziół i kwiatów ustawionych na regałach i stołach. W okresie wiosenno-letnim goście mogą korzystać z tarasu z dostępem do dań z grilla. Warto podkreślić, że hotel zapewnia swoim klientom szeroki wybór rozrywek, m.in. oldschoolowy automat do gier z grami typu Pack Man, stół do gry w piłkarzyki oraz szeroki wybór gier planszowych. Strefa konferencyjna składa się z 3 sal wydzielonych ścianami mobilnymi o łącznej powierzchni 150 m2 oraz dwóch sal typu vip room, każda o powierzchni 32 m2. Sale wyposażone są w projektory, ekrany oraz rozbudowany system nagłaśniający.

 

POBIERZ PREZENTACJĘ

open