Home Topbuilder POLDOM: GENERALNE WYKONAWSTWO INWESTYCJI BUDOWLANYCH
POLDOM: GENERALNE WYKONAWSTWO INWESTYCJI BUDOWLANYCH
0

POLDOM: GENERALNE WYKONAWSTWO INWESTYCJI BUDOWLANYCH

0
0

POLDOM Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich deweloperów, oferując kompleksową realizację inwestycji budowlanych. Celem firmy jest ciągły rozwój oraz podążanie za światowymi trendami: zrównoważonym, energooszczędnym i ekologicznym budownictwem.

W procesie inwestycyjnym POLDOM Sp. z o.o. występuje jako Generalny Wykonawca, co znacząco skraca czas oraz koszty jego realizacji. Spółka powstała w maju 2017 roku w wyniku dynamicznego rozwoju i kontynuacji wcześniejszych wieloletnich działań firmy VERTIS Investments Solutions Piotr Latek.

Realizując liczne inwestycje budowlane, zespół POLDOM zdobył cenną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu wypracował zasady, którymi kieruje się, oferując usługi na najwyższym światowym poziomie. Firma współpracuje z najlepszymi architektami oraz sprawdzonymi dostawcami materiałów i usług. Wymaga pełnego zaangażowania od siebie, ale również najwyższej jakości od kontrahentów, by móc zaoferować klientom pewność profesjonalnie zrealizowanej inwestycji. Oprócz obsługi w ramach generalnego wykonawstwa inwestorzy mogą liczyć również na wsparcie w projektowaniu branżowym.

POLDOM Sp. z o.o. to zatem: wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, kompleksowa obsługa i wysoka kultura pracy, własny sprzęt oraz pracownia projektowa w branży sanitarnej. Indywidualne podejście i doradztwo technologiczne na każdym etapie prowadzenia inwestycji zapewnia klientom optymalizację kosztów i terminowość wykonywanych prac przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych technologii oraz materiałów na rynku. Pragniemy stać się synonimem kompleksowej usługi na najwyższym poziomie!

Spółka otrzymała w 2019 r. statuetkę Orły Polskiego Budownictwa, zaś w 2020 r. nagrodę TopBuilder 2020.

Więcej na: www.poldom.eu

POBIERZ PREZENTACJĘ

open