Home Topbuilder DRZWI WEWNĘTRZNE BARI
DRZWI WEWNĘTRZNE BARI
0

DRZWI WEWNĘTRZNE BARI

0
0

Wysoka jakość nie jest dziełem przypadku, pracujemy nad nią od 30 lat. Łączymy doskonałą jakość drewna z wysokimi standardami produkcji. Drzwi Interdrex są niezwykle ważnym detalem, który czyni wnętrze wyjątkowym. Śledząc światowe trendy i nowości, staramy się wychodzić z propozycjami, które charakteryzują się świeżym i oryginalnym designem.Tak powstał model drzwi BARI. Idealnie podkreśla to, co we wnętrzu najlepsze. Łączy nowoczesność z tym, co klasyczne i modne.

Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości, szlachetne drewno. Jeśli chodzi o wypełnienie naszych drzwi, nie idziemy na kompromis i stosujemy pełną konstrukcję. Wewnątrz nie znajdziesz tektury – tylko pełne płyty o doskonałych parametrach technicznych. Można to poczuć, kiedy starasz się otworzyć drzwi – są przyjemnie ciężkie. Każdy model drzwi wykonany jest ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.

Kolekcja drzwi BARI to aż 6 modeli. Modele BARI 1/2/3 różnią się sposobem ułożenia okleiny na skrzydle drzwiowym. W BARI 1 w górnym i dolnym trójkącie okleina NATURA ułożona jest pionowo, natomiast w bocznych – poziomo. Cechą charakterystyczną BARI 2 jest poprzeczne ułożenie okleiny, natomiast w BARI 3 środkowa część skrzydła pokryta jest okleiną ustawioną pionowo, a boczne części – poziomo.

Modele BARI 4/5/6 występują w dwóch wykończeniach: NATURA PRESTIGE dąb classic oraz dąb forto czarny. Na powierzchni skrzydła wykonane są ozdobne frezowane wzory, które nawiązują do tych spotykanych w naturze. Jednym z tych wzorów jest modna we wnętrzach jodełka – model BARI 5, czyli klasyczny, niezmiennie aktualny wzór. Kolejną propozycją jest wzór „deski” – model BARI 4, a więc motyw, który pasuje do prostych nowoczesnych lub rustykalnych wnętrz. Natomiast model BARI 6 cechują koła – które w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się we wnętrzach.

Pomieszczenia w naszych domach mają często niestandardową wysokość, dlatego model BARI można zamówić w wersji wysokiej aż do 3 metrów. Wszystkie modele drzwi BARI występują w wersji przylgowej, bezprzylgowej, jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. Drzwi dostępne są również na ościeżnicy odwrotnej (tzw. odwrotna przylga) oraz na ościeżnicy bez górnej belki.

POBIERZ PREZENTACJĘ

open