Home Topbuilder PŁYTY WARSTWOWE ARPANEL
PŁYTY WARSTWOWE ARPANEL
0

PŁYTY WARSTWOWE ARPANEL

0
0

ARPANEL to system lekkiej obudowy oferujący produkty spełniające wysokie wymagania stawiane przez inwestorów, użytkowników i projektantów współczesnym obiektom przemysłowym, komercyjnym i użyteczności publicznej.

Przemyślana konstrukcja
Prefabrykowane płyty warstwowe ARPANEL składają się z dwóch okładzin z blachy stalowej (o grubości od 0,4 do 0,7 mm) oraz wypełnienia pianką poliuretanową PIR/PUR lub z wełny mineralnej MiWo. Materiał zastosowany jako okładzina płyt sprawia, że uzyskują one bardzo dużą żywotność i wytrzymałość mechaniczną, co znacząco wpływa na trwałość wybudowanych z nich obiektów. Ponadto możliwe jest zastosowanie dodatkowych powłok organicznych, które zwiększą odporność obudowy obiektu na niekorzystne działanie różnych środowisk. Dla neutralnych warunków najczęściej stosowana jest powłoka poliestrowa PE, jednak w przypadku bardziej zaawansowanych wymagań używane są okładziny HPS 200 ULTRA, PVDF, HDX, Foodsafe lub Prisma.

Nieograniczone możliwości zastosowania
Różnorodność powłok antykorozyjnych oraz rdzeni pozwala na szerokie zastosowanie płyt warstwowych ARPANEL. Inwestorzy chętnie wybierają płyty z rdzeniem PUR/PIR do budowy zakładów produkcyjnych, przetwórni, fabryk, centrów logistycznych, salonów samochodowych, hal sportowych, hangarów oraz chłodni i mroźni. Płyty ARPANEL z okładziną foodsafe można stosować w przemyśle spożywczym czy farmaceutycznym. Z kolei płyty z rdzeniem z wełny mineralnej sprawdzają się w obiektach o wyższych wymaganiach ogniowych, takich jak suszarnie drewna, obiekty branży energetycznej czy chemicznej.

Nowoczesna produkcja
W dobie szybko rozwijających się technologii rosną wymagania inwestorów odnośnie do parametrów oferowanych im materiałów budowlanych. Dziś oczekują oni, że wyrób dokładnie odpowie na ich potrzeby zarówno w zakresie wymiarów, parametrów technicznych, jak i estetyki. ARPANEL doskonale rozumie te potrzeby, dlatego wciąż rozwija technologie oraz stara się uważnie obserwować zmieniające się na rynku trendy.

 

POBIERZ PREZENTACJĘ

open