Home Topbuilder TWINSON CLICK – KLIK PO KLIKU I GOTOWE
TWINSON CLICK – KLIK PO KLIKU I GOTOWE
0

TWINSON CLICK – KLIK PO KLIKU I GOTOWE

0
0

Twinson Click to przełomowy system tarasowy. Dzięki swojej unikatowej technologii bezśrubowej modułowy system Twinson Click oszczędza czas. Ten innowacyjny system na „klik” daje możliwość złożenia tarasu bez konieczności użycia nawet jednej śruby – w nawet dwa i pół raza krótszym czasie niż standardowy taras, a także bez problemu pasuje do dowolnego kształtu tarasu.

Proces instalacji tarasu przy użyciu systemu montażowego Twinson Click jest prosty i dobrze zaprojektowany. Sprawia to przede wszystkim zastosowana w systemie trójkątna podstawa (Triax), w którą „wklikiwana” jest aluminiowa rama. Wszelkie różnice wysokości lub nierówne powierzchnie są łatwe do zredukowania dzięki regulowanym wspornikom i przedłużkom. Aluminiowe legary montowane są na tak przygotowanej podkonstrukcji, a na legarach – idealne wykończenie z desek tarasowych Twinson.

Podkonstrukcja na regulowanych wspornikach tarasu, wytrzymałe na duże obciążenia aluminiowe profile konstrukcyjne oraz deski tarasowe Twinson, z ich „inteligentnym”, opatentowanym systemem zatrzaskowym sprawiają, że taras można zainstalować bez zbędnego wysiłku oraz zadziwiająco szybko.

System składa się z 5 modułów umożliwiających szybką, wygodną i efektywną instalację tarasu.

1. Gumowa podkładka używana podczas instalowania tarasów dachowych, stosowana też do wyrównania minimalnych różnic poziomów w klasycznych tarasach.

2. Trójkątna podstawa (Triax) umożliwiająca montaż pod różnymi kątami. Mocuje się ją, po prostu „wklikując” do legara.

3. Wsporniki i przedłużki, które można dostosować do różnego zakresu wysokości, od 45 mm do 225 mm.

4. Lekkie profile aluminiowe z czterema identycznymi bokami – intuicyjne w użyciu i łatwe do skrócenia czy cięcia pod kątem.

5. Trzy klipsy pozwalające zmontować całą konstrukcję tarasu bez użycia śrub: regulowany klips pionowy do zamocowania pierwszej i ostatniej deski tarasowej oraz do zamocowania wykończeń, obrotowy klips poziomy do mocowania desek tarasowych do podkonstrukcji aluminiowej, elastyczny klips narożny do mocowania konstrukcji aluminiowej pod każdym możliwym kątem.

System Twinson Click to system:

1. Oszczędzający czas – montaż tarasu nawet dwa i pół raza szybciej!

2. Ergonomiczny – instalacja konstrukcji tarasu jest dużo bardziej efektywna i łatwiejsza niż klasyczna metoda przy użyciu śrub.

3. Trwały – w przeciwieństwie do drewnianej czy kompozytowej, aluminiowa podkonstrukcja jest stabilna, trwała i nie będzie się odkształcać.

4. Elastyczny – Twinson Click to rozwiązania dostosowane do oczekiwań każdego klienta dzięki szerokiej gamie desek tarasowych oraz możliwości montażu tarasu o dowolnym kształcie.

Więcej na: www.twinson.com

POBIERZ PREZENTACJĘ

open