Home News Odwiedziny z podnośnika – wspólna akcja Mostostalu Warszawa i Orpea Polska
Odwiedziny z podnośnika – wspólna akcja Mostostalu Warszawa i Orpea Polska
0

Odwiedziny z podnośnika – wspólna akcja Mostostalu Warszawa i Orpea Polska

0
0

Mostostal Warszawa i Orpea Polska zorganizowały akcję „Odwiedziny z podnośnika”. Dzięki akcji mieszkańcy domu opieki dla seniorów mogli spotkać się ze swoimi rodzinami.

Z powodu pandemii koronawirusa, na początku marca ORPEA Polska wstrzymała odwiedziny w domach opieki dla seniorów. Ponieważ to trudne dla mieszkańców i ich rodzin, wprowadzono zastępcze formy kontaktu, m.in. „spotkania telefoniczne przez szybę” – niestety możliwe tylko w przypadku pokoi na parterze/parterowych domów.

Dzięki sprzętowi udostępnionemu przez Mostostal Warszawa, Orpea zorganizowała w domu opieki Rezydencja DĄBRÓWKA „odwiedziny z podnośnika”. Podnośnik udostępnił zespół budowy kliniki rehabilitacyjnej w Warszawie, w którym funkcję Kierownika Kontraktu pełni Waldemar Giedrojć.

Zdajemy sobie sprawę, że obecna izolacja jest szczególnie trudna dla mieszkańców domów opieki i ich rodzin. Tym bardziej cieszę się, że mogliśmy włączyć się w akcję „Odwiedziny z podnośnika” i umożliwić seniorom i ich rodzinom spotkania – mówi Jacek Szymanek, Członek Zarządu Mostostalu Warszawa.

Mostostal Warszawa buduje dla Orpea Polska klinikę rehabilitacyjną na warszawskim Wawrze.

 

open