Home Materiały i Technologie NA DACH NAJLEPSZA BLACHODACHÓWKA, A JAK BLACHODACHÓWKA TO NAJLEPIEJ MODUŁOWA!
NA DACH NAJLEPSZA BLACHODACHÓWKA, A JAK BLACHODACHÓWKA TO NAJLEPIEJ MODUŁOWA!
0

NA DACH NAJLEPSZA BLACHODACHÓWKA, A JAK BLACHODACHÓWKA TO NAJLEPIEJ MODUŁOWA!

0
0

Wielu z nas choć raz stanęli przed wyborem pokrycia na dach swojego domu. Z pozoru prosta decyzja sprowadzająca się do rodzaju materiału, znacznie się później komplikuje. Rodzaj blachodachówki, jej kształt, wymiary, rodzaj powłoki, kolor powłoki – to wszystko składa się na nasz dach, nie wspominając już o akcesoriach. Sprawdź dlaczego blachodachówka modułowa to najlepszy wybór. 

Lekkie pokrycie dachowe zapewnia nam prosty i oszczędny montaż, który znacznie przyspieszy prace na budowie. Nie będziemy musieli również ponieść kosztów wzmacniania więźby dachowej. Duża konkurencja na rynku budowlanym oferuje szeroki wybór przetłoczeń, więc z łatwością dobierzemy coś odpowiedniego dla naszego domu. Nowoczesne, proste bryły będą pięknie prezentować się z płaskimi panelami, które w minimalistyczny sposób podkreślą projekt architekta. Tradycyjne budynki najlepiej zwieńczyć falistym profilem blachodachówki, który wydobędzie ich charakter. Nawet góralskie chaty zdołamy udekorować stalowym panelem dachowym w kształcie gontu zakopiańskiego. Blachodachówkę jednak również możemy podzielić na taką która będzie cięta na wymiar i taką, która dostarczana jest już w gotowych modułach.

 

Właściwości blachodachówki modułowej

Blachodachówka modułowa charakteryzuje się przede wszystkim jednakowymi arkuszami dwurzędowej dachówki, które po odpowiednim doborze ilościowym stworzy system dachowy gotowy do montażu. Aby oszacować ile paneli jest potrzebnych na budowie, należy jedynie podać powierzchnię krycia dachu. Pracownik dystrybutora bądź producenta przeliczy te wartości  i przygotuje zamówienie, które często można odebrać od ręki z magazynu. Wymiary tych blachodachówek są identyczne, co oznacza, ze doskonale do siebie pasują i nie będziemy musieli obawiać się o nieszczelności. Niewielkie paczki możemy z łatwością przewieźć – nie ma potrzeby, aby zamawiać dostawę samochodem ciężarowym. Podczas montażu blachodachówkę z łatwością można dociąć do każdego skosu dachu, dlatego sprawdzi się nawet na najbardziej skomplikowanych połaciach. Szeroką ofertę modułówek znajdziemy w ofercie Blachy Pruszyński – szczególnie polecana jest blachodachówka panelowa REN i LOARA, które charakteryzują się ciekawym wzorem. Dla zwolenników minimalizmu znajdą się takie wyroby jak blachodachówka płaska oraz panel na rąbek z czterema różnymi przetłoczeniami.

open