Home CYFROWE LATO JAKOŚCI 2020 CYFROWE LATO 2020 – ALUPROF
CYFROWE LATO 2020 – ALUPROF
0

CYFROWE LATO 2020 – ALUPROF

0
0

Firmy produkujące konstrukcje w systemach aluminiowych ALUPROF będą mogły nie tylko zrezygnować z drukowanych wersji katalogów, ale też zyskać szybki dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy danych i materiałów dodatkowych.

BOŻENA RYSZKA
Dyrektor Marketingu i PR ALUPROF

Na początku 2020 roku ALUPROF wdrożył program cyfryzacji materiałów informacyjnych i technicznych dotyczących swoich systemów. Firmy produkujące konstrukcje w systemach aluminiowych ALUPROF będą mogły nie tylko zrezygnować z drukowanych wersji katalogów, ale też zyskać szybki dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy danych i materiałów dodatkowych. Alu-Digital jako nowoczesne vademecum umożliwia sprawne uzyskanie kompleksowych informacji o każdym elemencie i systemie aluminiowym. Dostęp do materiałów w plikach PDF eliminuje wątpliwości co do aktualności posiadanych papierowych katalogów oraz rodzi realne oszczędności. System posiada nowoczesny design nawiązujący do pozostałych serwisów internetowych firmy.
Kafelkowy układ menu ułatwia pracę z materiałami na ekranach dotykowych. Rysunki, wizualizacje i zdjęcia można powiększyć lub pomniejszyć w zależności od preferencji.

open