Home IT&BIM Zmiana terminu infraBIM2020
Zmiana terminu infraBIM2020
0

Zmiana terminu infraBIM2020

0
0

Weź udział w największym, pierwszy raz organizowanym na taką skalę wydarzeniu BIM Europy Środkowo-Wschodniej i poznaj wiodących ekspertów Budownictwa 4.0.

Tym razem spotkanie odbędzie się w hybrydowej formie, gdzie przenikać się będzie rzeczywistość ze światem wirtualnym. Niezależnie w którym miejscu na ziemi akurat będziesz się znajdować – dzięki nowoczesnej formie możesz wziąć udział w wydarzeniu, nawet jeśli z organizatorami dzielić Cię będą setki tysięcy kilometrów! Organizatorzy zaplanowali wydarzenia towarzyszące, których głównym celem jest rozwój i promocja metodyki BIM w budownictwie. Każde z nich w innowacyjny, kreatywny sposób pokazuje znaczenie nowych technologii:

EXPO: Targi oraz wystawy poświęcone tematyce nowoczesnych technologii w budownictwie, zgodnych z ideą Przemysł 4.0.

WORKSHOP: Równoległe warsztaty z metodologii BIM w aspektach: modelowanie 3D, BIM 4D i 5D, skanowanie, automatyzacja, środowisko CDE, programowanie graficzne, zagadnienia prawne.

INFRAMA: Warsztaty dla kadry zarządzającej majątkiem w administracji państwowej i samorządowej oraz innych jednostkach na temat kompleksowego podejścia Infrastructure Asset Management. (Tylko Off-line).

PLENAR: Prezentacje w formie 10 min. modułów. Po wystąpieniach przewidywana sesja pytań i odpowiedzi do 30 min.

HYDE PARK: Wystąpienia w postaci krótkich wystąpień moderowane przez fachowców BIM i Budownictwa 4.0 z udziałem ekspertów Urzędu Zamówień Publicznych.

MARATHON: Rejestrowana na żywo rywalizacja zespołów krajów V4 przy realizacji wielobranżowego projektu w metodologii BIM. (Tylko On-line)

FOOD BRIDGE: Studencki konkurs budowy mostów z makaronu spaghetti.

Termin: 13-15 Października 2020

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich bezpośrednio i pośrednio – zawodowo, jak i z pasji -związanych z ideą budownictwa 4.0.

Więcej na www.infrabim.info

 

open