Home News Vitodens 100-W – krótkie przypomnienie co to za kocioł
Vitodens 100-W – krótkie przypomnienie co to za kocioł
0

Vitodens 100-W – krótkie przypomnienie co to za kocioł

0
0

Vitodens 100-W to najwyższa klasa kotłów kondensacyjnych, z tradycyjną dla firmy Viessmann wysoką jakością wykonania i efektywnością.

To wiszący gazowy kocioł kondensacyjny jedno lub dwufunkcyjny do nowych i modernizowanych budynków o znamionowanej mocy cieplnej od 6,5 do 35 k W. Jednostka wyróżnia się dzięki kompaktowym wymiarom, niewielkim ciężarem i bardzo cichą pracą. Dzięki temu może być bez problemu zamontowana w każdym pomieszczeniu – np. w łazience, pomieszczeniu gospodarczym lub w kuchni. Zmieści się m.in. nad pralką, zmywarką lub blatem kuchennym. Vitodens 100-W został wyposażony w obudowę BoxDesign, gwarantującą dobre wyciszenie pracy urządzenia oraz łatwy dostęp do jego komponentów a także nie wymaga pozostawieniu po bokach odstępów na potrzeby serwisu. Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100- W zużywa mniej gazu, gdyż wykorzystuje dodatkowo ciepło utajone spalin. W efekcie osiąga sprawność do nawet 98%, dzięki czemu redukuje koszty ogrzewania i odciąża środowisko naturalne. Podobnie jak inne gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann, Vitodens 100- W został wyposażony w wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej. Technika ta zapewnia wysoką sprawność oraz bezpieczną i efektywną pracę kotła. Kocioł Vitodens 100-w wyposażony jest w elektroniczny regulator mogący współpracować ze sterownikiem w pomieszczeniu. Po przyłączeniu czujnika temperatury zewnętrznej kocioł  przełącza się automatycznie na sterowanie pogodowe. wygodny i czytelny wyświetlacz to szyb- ki dostęp do zmiany parametrów pracy instalacji c.o., jak również temperatury c.w.u.

Vitodens 100-w jest również wygodny do serwisowania. wszystkie zespoły są dostępne od przodu, dzięki czemu kocioł nie wymaga zachowania bocznych odstępów serwisowych. w urządzeniu fabrycznie zamontowano wszystkie niezbędne elementy instalacji grzewczej, jak przeponowe naczynie wyrównawcze, pompa i armatura zabezpieczająca.

Celuj w 100! Szczegóły akcji dla instalatora
W okresie od 1 lipca do 30 września obowiązują specjalne stawki za montaż każdego Vitodensa 100 w Programie Instalator. Teraz można zyskać jeszcze więcej premii finansowej oraz punktów na nagrody rzeczowe dostępne w sklepie z nagrodami. Im więcej montujesz, tym więcej zyskujesz! Po zamontowaniu 15 Vitodensów 100, czeka na ciebie urządzenie firmy Viessmann w promocyjnej cenie!

W czasy trwania promocji za każdą rejestrację Vitodensa 100 można otrzymać:
-premię finansową 100 zł,
-premię 100 punktów,
-bonusowe 100 pkt.
Dodatkowo organizatorzy proponują możliwość zakupu Vitoclimy 200-S za 100 netto, jeśli w okresie trwania promocji Instalator zarejestruje w programie min. 15 Vitodensów

Celuj w 100! Szczegóły akcji dla klienta końcowego
Równolegle prowadzona jest także akcja promocyjna skierowana do klienta końcowego, dzięki czemu zakup i montaż Vitodensa 100 oznacza korzyści dla obu stron.

Spędzasz tegoroczne wakacje w domu? Wykorzystaj ten czas na modernizację ogrzewania z firmą Viessmann! Skorzystaj z wakacyjnej promocji. To lato jest całkiem inne niż zwykle – co do tego nie mamy już żadnych wątpliwości. Jedni z nas wsiadają w auto lub samolot i wyjeżdżają do kurortu lub w głuszę, inni – robią coś, co przyniesie im równie dużą satysfakcję – przeprowadzą potrzebne zmiany w swoim domu! Dlaczego warto przeprowadzić modernizację ogrzewania właśnie w wakacje? Na letnie miesiące firma Viessmann przygotowała dla swoich Klientów fantastyczną promocję.

W okresie od 01 lipca do 30 września 2020 r. za zakup kotła gazowego Vitodens 100-W klient w prezencie otrzymuje 5-letnią gwarancję oraz termostat pokojowy gratis! Dodatkowo na stałe zyskuje niskie koszty ogrzewania. Vitodens 100-W dostępny jest w pakiecie z podgrzewaczem c.w.u o pojemności od 100 do 150 litrów.Szczegóły promocji na stronie: kliknij

open