Home BUILDER RANKING BUILDER RANKING EDYCJA II
BUILDER RANKING EDYCJA II
0

BUILDER RANKING EDYCJA II

0
0

Wspólnie z Radą Programową projektu Build the Future, którego inicjatorem są „Builder”, PwC Polska i Bisnode Polska postanowiliśmy po raz drugi przyjrzeć się szczegółowo przedsiębiorstwom budowlanym i wyniki opublikować w postaci rankingu.

Tak jak przy I edycji rankingu wychodzimy z założenia, że transparentna informacja jest filarem zaufania w biznesie. Uznaliśmy, że ważne z perspektywy całej gospodarki firmy z sektora budowlanego w Polsce zasługują na pełne, wiarygodne i rzetelne zestawienie dotyczące pozycji finansowej jego liderów. Wspólnie z Radą Programową projektu Build the Future, którego inicjatorem są „Builder”, PwC Polska i Bisnode Polska postanowiliśmy po raz drugi przyjrzeć się szczegółowo przedsiębiorstwom budowlanym. Podzieliliśmy je na 3 segmenty – deweloperzy, generalni wykonawcy i producenci materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Badaniu będą podlegać finanse łącznie 300 firm zawarte w ogólnodostępnych sprawozdaniach finansowych.

Builder Ranking to także okazja do dyskusji z przedstawicielami sektora budowlanego o problemach branży, wsparcie w kreśleniu trendów oraz wyzwań w celu dalszego unowocześniania sektora budowlanego w Polsce. To również prezentacja menedżerów oraz właścicieli firm polskiej branży budowlanej zasługujących na docenienie.

W dodatkach specjalnych do magazynu Builder ukaże się 2 edycja Rankingu Buildera: w numerze grudniowym br. Ranking Generalnych Wykonawców, w styczniowym 2021r. Ranking Producentów, a w lutowym 2021r. Ranking Deweloperów.

W skrócie Builder Ranking Edycja II to:

  • Jedyne takie zestawienie 300 największych firm budowalnych w Polsce z podziałem na deweloperów, generalnych wykonawców i producentów
  • Informacje o kondycji finansowej firm z sektora budowlanego i jej zmianach
  • Zestawienia, porównania i analizy
  • Odpowiedź na pytanie: Kto w górę? Kto utrzymał, a kto nie obronił swojej pozycji?
  • Komentarze ekspertów i menedżerów największych firm budowlanych

Linki: Wydawnictwo Builder Ranking Edycja II – Oferta

Builder Ranking I edycja

open