Home News NAJWIĘKSZE REALIZACJE VETRO SYSTEMS!
NAJWIĘKSZE REALIZACJE VETRO SYSTEMS!
0

NAJWIĘKSZE REALIZACJE VETRO SYSTEMS!

0
0

Vetro Systems to start –up, który w zaledwie 3 lata rozwinął skrzydła i rozgościł się na rynku producentów ścian szklanych na dobre. W 2019 zanotowali 10 milionów zł obrotu i pomimo kryzysu na rynku nie zwalniają tempa!

Dzięki produkcji opartej w 100% na półfabrykatach dostarczanych przez polskich dostawców Producent nie jest narażony na niestabilność międzynarodowych transportów wywołanych COVID, kontroluje jakość dostarczanych materiałów, co pozwala na ogromne możliwości produkcyjne, dzięki czemu Vetro Systems może brać udział w największych przetargach.

Na przestrzeni ostatnich 2 lat Spółka nawiązała współpracę z deweloperami oraz Generalnymi Wykonawcami realizując dla nich duże projekty nieograniczające się do jednej powierzchni, ale całych budynków biurowych.

Przykładem jest współpraca z DL Invest Group, gdzie przy budynkach DL Invest Point w Katowicach, Producent zrealizował powierzchnie szklane dla takich najemców jak: Solid Security, BGK, Ab Micro, Sandvik, Idea Getin Leasing, Asseco czy Merida. Współpraca trwa nadal, a kolejne projekty są w fazie przygotowawczej.

Forbis Group to kolejny przykład partnera biznesowego, z którym Vetro Systems zamontowało swoje systemy ścian szklanych wielu powierzchniach. W budynku Ocean Plaza w Warszawie zostały zrealizowane powierzchnie dla Acer, Linical, Grupo LAR czy Biuro Kancelarii Góralski & Gosss.

Budynek Heweliusza 18 w Gdańsku to prawie 10 pięter, na których zamontowane są systemy ścian szklanych Producenta.

W Poznaniu dla Duda Development Vetro Systems zrealizowało powierzchnie na kilku piętrach dla m.in. Nationale Nederlanden, Duda Development, Duda-Cars czy Vienna Insurance Group.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Powyższe realizacje to tylko niewielka część bogatego portfolio Producenta.

Nie zwalniając tempa, Vetro Systems może się pochwalić ostatnio zakończoną realizacją w Nowym Centrum Badawczo-Rozwojowym Celon Pharma S.A.

Poza autorskimi rozwiązaniami jedno- i dwu-szybowymi Producent posiada w swojej ofercie systemy Aluprof i systemy z grupy GSW, w tym pożarowe, loftowe i o podwyższonej akustyce, a od niedawna również autorskie budki telefoniczne i przegrody antywirusowe. Całość oferty dostępna na stronie www.vetrosystems.pl

open