Home News Szkolenia online z ISOVER dla szkół budowlanych
Szkolenia online z ISOVER dla szkół budowlanych
0

Szkolenia online z ISOVER dla szkół budowlanych

0
0

Centrum Szkoleniowe ISOVER zaprasza uczniów na szkolenia online.

Z myślą o nauczycielach i uczniach szkół budowalnych, eksperci ISOVER przygotowali autorskie szkolenie online na temat wełny mineralnej oraz jej praktycznego stosowania. Jeszcze tylko do 18 grudnia nauczyciele mogą zaplanować i zamówić dla klas spotkanie z ekspertem, które odbywa się na żywo za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. To dobra okazja, aby ożywić zajęcia zdalne i pokazać uczniom praktyczne aspekty zawodu pomimo pandemii.

Poziom Mistrzów Izolacji

Centrum Szkoleniowe ISOVER znane jest z działalności edukacyjnej wykwalifikowanej kadry ekspertów. Rocznie prowadzą oni nawet do 100 szkoleń m.in. z zakresu montażu wełny na rozbudowanych konstrukcjach, takich jak dach skośny, ściana działowa, sufit podwieszany, przedścianka, stropy drewniane, podłoga na legarach, kosze dachowe i glify okienne. W Centrum Szkoleń ISOVER prowadzone są także testy szczelności, szkolenia z izolacji sufitów żelbetowych, fasad wentylowanych, instalacji technicznych HVAC oraz izolacji przemysłowych.

Zajęcia praktyczne na przekór pandemii

Ci sami eksperci, którzy na co dzień szkolą profesjonalnych wykonawców oraz firmy specjalizujące się w montażu materiałów izolacyjnych, przygotowali dla uczniów szkół budowalnych kurs wprowadzający w praktyczne zastosowanie wełny mineralnej. W trakcie spotkania na żywo z ekspertem za pośrednictwem platformy Microsoft Teams uczniowie poznają ofertę systemów ISOVER i m.in. zobaczą filmy instruktażowe, porozmawiają na temat dobrych praktyk montażowych. Szkolenie trwa od 2 do 4 godzin lekcyjnych, w zależności od wyboru zakresu tematycznego. – Zajęcia praktyczne są dla uczniów techników budowlanych bardzo istotne. Niestety przez pandemię zostały zawieszone – mówi Leszek Hadula, Kierownik Produktu i Instruktor w CSI. – Postanowiliśmy zaangażować się w edukację młodych wykonawców i pojawić się w ich planie zajęć zdalnych. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną lekcję online w formie szkolenia na żywo dla całej klasy. Oferujemy kompleksową wiedzę na temat materiałów izolacyjnych, ciekawe informacje praktyczne i materiały audiowizualne z komentarzem eksperta. Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli do rezerwowania terminów – dodaje Hadula. Akcja Centrum Szkoleniowego ISOVER potrwa do przerwy świątecznej.


fot. ISOVER

open