Home Osobowość Branży 2020 JANUSZ MIŁUCH – Osobowość Branży 2020
JANUSZ MIŁUCH – Osobowość Branży 2020
0

JANUSZ MIŁUCH – Osobowość Branży 2020

0
0

JANUSZ MIŁUCH, Dyrektor Zarządzający i Prezes Zarządu, Cement Ożarów SA.  Janusz Miłuch firmą Cement Ożarów SA kieruje od początku 2019 roku, ale z koncernem CRH związany był już znacznie wcześniej, ponieważ przez trzy lata pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego spółki Trzuskawica SA.

Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej, które zdobywał, pracując na kierowniczych stanowiskach i jako członek zarządu w międzynarodowych firmach w Polsce, Słowenii oraz Czechach. Jest także Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Producentów Cementu oraz polskim przedstawicielem stowarzyszenia w CEMBUREAU. Ukończył Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Uniwersytetu Technologiczno- rzyrodniczego w Bydgoszczy oraz posiada tytuł MBA uzyskany na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Janusz Miłuch wraz z zarządem spółki szczególną uwagę zwraca na bezpieczeństwo i zdrowie pracowników Cementu Ożarów oraz wszystkich firm współpracujących. Dba o rozwój organizacji, jej oferty produktowej oraz serwisowej ze szczególnym naciskiem na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Uważa, że dobór kompetentnego, zaangażowanego i skutecznego zespołu to podstawa sukcesu. Ceni inicjatywę, odwagę oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń. Doskonale rozumie potrzebę społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego aktywnie angażuje się w działania mające na celu rozwój branży, wsparcie lokalnej społeczności oraz realizację zadań z obszaru zrównoważonego rozwoju.

Otrzymanie tytułów Budowlanej Firmy Roku oraz Osobowości Branży to zaszczyt dla całej spółki Cement Ożarów i dla mnie osobiście. To nagroda dla całego zespołu. Jednocześnie potwierdzenie naszej stabilnej pozycji na rynku oraz docenienie pracy, jaką wkładamy w rozwój organizacji, produktów oraz rozwiązań biznesowych. 2020 rok był dla nas wszystkich nietypowy i pełen wyzwań. Branża budowlana, mimo perturbacji gospodarczych, dość dobrze poradziła sobie w tym okresie. Dzięki wspólnemu wysiłkowi wszystkich pracowników oraz wzorcowej współpracy z klientami jako Cement Ożarów możemy zamknąć ten rok z lepszym wynikiem, niż początkowo mogliśmy się spodziewać. Nie udałoby się jednak tego osiągnąć bez pracy całego zespołu, który wykazał się w minionym roku wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Jestem dumny, że nasi pracownicy rozumieją i wspierają misję organizacji oraz aktywnie przyczyniają się do jej rdo jej rozwoju. Za to wszystkim serdecznie dziękuję.

open