Home Architecture Design PROJEKTY 2021 – ROBERT KONIECZNY
PROJEKTY 2021 – ROBERT KONIECZNY
0

PROJEKTY 2021 – ROBERT KONIECZNY

0
0

W KWK Promes rok 2021 stoi pod znakiem projektów takich jak Galeria Sztuki Współczesnej PLATO w Ostrawie, aparthotel w Poznaniu, budynek mieszkaniowy Mac Maxi w Warszawie, Szyb Miedzianka czy Shutter House.

ROBERT KONIECZNY
KWK Promes

W projektach, które obecnie tworzymy, poszukujemy rozwiązań mających na celu usprawnienie budowania.

W KWK Promes rok 2021 stoi pod znakiem projektów takich jak Galeria Sztuki Współczesnej PLATO w Ostrawie, aparthotel w Poznaniu, budynek mieszkaniowy Mac Maxi w Warszawie, Szyb Miedzianka czy Shutter House. Mamy nadzieję, że dwa z nich (PLATO i Miedzianka) w tym roku się zrealizują.

Mac Maxi

Oczywiście w każdym z tych projektów staramy się odpowiadać na wyzwania, jakie stawiają przed nami dzisiejsze czasy. Nieustannie poszukujemy rozwiązań dostosowujących architekturę do zmian klimatu, tworząc budynki, które w jak najmniejszym stopniu przyczynią się do zwiększenia emisji CO2.

Galeria PLATO

Chciałbym jednak podkreślić, że ekologia jest tylko planem minimum. W projektach, które obecnie tworzymy, poszukujemy rozwiązań mających na celu usprawnienie budowania, tak aby stawało się ono coraz mądrzejsze i adekwatne do czasów, w których żyjemy. Nasze dążenie do innowacyjności koncentrujemy na takim kierunku, aby w ten sposób dołożyć cegiełkę do ratowania klimatu. 

Shutter House
Aparthotel w Poznaniu – Wizualizacje Wizualizacje KWK Promes

Miedzianka_fot. Robert Konieczny

 

 

 

open