Home News Equitone organizuje webinar: Montaż płyt elewacyjnych EQUITONE w systemie fasad wentylowanych.
Equitone organizuje webinar: Montaż płyt elewacyjnych EQUITONE w systemie fasad wentylowanych.
0

Equitone organizuje webinar: Montaż płyt elewacyjnych EQUITONE w systemie fasad wentylowanych.

0
0

Już 4 marca 2021r., o godzinie 11.00 odbędzie się bezpłatny webinar skierowany do architektów oraz studentów architektury, organizowany przez markę materiałów architektonicznych na elewacje EQUITONE. Współorganizatorem webinaru jest Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.

Tematem webinaru będzie montaż płyt elewacyjnych EQUITONE w systemie fasad wentylowanych. Podczas spotkania przedstawione zostaną różne sposoby montażu, które pozwalają na realizację każdego, nawet najbardziej kreatywnego pomysłu. Przejdziemy od fazy inspiracji i projektowania do praktycznego wykorzystania i możliwości instalacji materiałów EQUITONE. Zaprezentujemy także, w jaki sposób zostały zrealizowane najciekawsze projekty EQUITONE w Polsce i na świecie.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu SARP ARCHILINE. Za uczestnictwo w webinarze SARP przyznaje swoim członkom do 2 punktów bonusowych ARCHILINE.

Webinar poprowadzą Łukasz Komorowski, Product Manager EQUITONE oraz przedstawiciel Zarządu Głównego Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP. Webinar będzie trwał 1 godzinę.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie: www.equitone.com

Zapisy na webinar prowadzone są przez stronę: https://bit.ly/397p8Qn

EQUITONE to materiały elewacyjne z włóknocementu, wykorzystywane w projektach architektów z całego świata. Piękne, trwałe i bezpieczne materiały EQUITNE wyróżniają się naturalnymi fakturami powierzchni. EQUITONE należy do międzynarodowej Grupy Etex, obecnej w Polsce od wielu lat z markami takimi jak Cedral, Siniat, Promat, Euronit. W Polsce materiały EQUITONE są stosowane na wielu prestiżowych i zdobywających nagrody projektach.

open