Home Architecture Design Przyszłość powierzchni biurowej
Przyszłość powierzchni biurowej
0

Przyszłość powierzchni biurowej

0
0

Aranżacje, optymalizacje oraz rozwiązania. Szkolenie 04.03.2021 r organizowane przez Akademię Najemcy wraz z Konradem Krusiewiczem (The Design Group) oraz Mateuszem Strzeleckim (Walter Herz) skierowane do każdego, kto jest zainteresowany tematyką zmiany siedziby firmy lub renegocjacją umowy w obecnym miejscu.

Prelegenci omówią m.in. trendy w aranżacji powierzchni z uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa związanych z pandemia. Podpowiedzą także, w jaki sposób przygotować biuro na powrót pracowników oraz co czeka nas w przyszłości.

Dzień dobry,

Już 4 marca o 11:00  zapraszamy na pierwszy w 2021 roku webinar z cyklu Akademia Najemcy pt. „Przyszłość powierzchni biurowej – aranżacje, optymalizacje oraz rozwiązania”.

Prelegentami spotkania będą: Konrad Krusiewicz, architekt, założyciel i CEO warszawskiego zespołu projektowego The Design Group oraz Mateusz Strzelecki Partner i Head of Regional Markets w firmie doradczej Walter Herz!

Dla kogo jest to szkolenie?
Dla każdego, kto jest zainteresowany tematyką zmiany siedziby firmy lub renegocjacją umowy w obecnym miejscu. W szczególnością swoją ofertę kierujemy do Działów Administracji, Sekretariatów Zarządu, Office Menagerów, Działu HR.

Jakie tematy będą poruszane podczas webinaru?

Prelegenci omówią trendy w aranżacji powierzchni z uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa związanych z pandemia oraz przyszłością biur, co do ich funkcjonalności, kształtu, wielkości oraz nowoczesnych rozwiązań (np. bezdotykowych, czy zarządzania wykorzystaniem powierzchni). Podpowiedzą także, w jaki sposób przygotować biuro na powrót pracowników.

Odpowiedzą między innymi na pytania:

  • Jakie branże i w jakim stopniu wróciły do biur?
  • Jak wielkość organizacji wpływa na naszą pracę w trakcie Covid-19?
  • Co zmieniło się na rynku i w podejściu pracodawców i pracowników?
  • Jak się zmienia powierzchnia biurowa?
  • Jak praca zdalna wpływa na efektywność pracowników?

https://akademianajemcy.pl/

Serdecznie zapraszamy! Rejestracja trwa ⬇️

open