Home Architecture Design Projekty 2021 – TRZOP ARCHITEKCI
Projekty 2021 – TRZOP ARCHITEKCI
0

Projekty 2021 – TRZOP ARCHITEKCI

0
0

Jeszcze w tym roku zostaną przeprowadzone prace budowlane obejmujące przebudowę powierzchni handlowej na pierwszym piętrze obiektu wielofunkcyjnego Plac Unii wraz z jej zamianą na dodatkowe 5000 m2 GLA nowoczesnej i ekologicznej powierzchni biurowej.

BARTOSZ TRZOP
Trzop Architekci

Toczą się prace nad projektem przebudowy i nowej aranżacji biura Google.

Jeszcze w tym roku zostaną przeprowadzone prace budowlane obejmujące przebudowę powierzchni handlowej na pierwszym piętrze obiektu wielofunkcyjnego Plac Unii wraz z jej zamianą na dodatkowe 5000 m2 GLA nowoczesnej i ekologicznej powierzchni biurowej. Za koncepcję przebudowy, projekt budowlany oraz wykonawczy odpowiadała pracownia Trzop Architekci. Przebudowa polega na całkowicie nowej aranżacji pierwszego piętra, wprowadzeniu nowej komunikacji w budynku oraz zmianach w elewacji w związku z modyfikacją funkcji.

Toczą się prace nad projektem nowej aranżacji biura Google we Wrocławiu. Pomimo pozostania w obecnej lokalizacji czyli budynku Bema Plaza, projektantom udało się stworzyć nową, bardzo atrakcyjną i zrównoważoną przestrzeń, która oprócz elastycznych rozwiązań uwzględnia również wszystkie wymogi związane z obecną sytuacją pandemiczną i koniecznością dostosowania do niej środowiska pracy.

Kolejnym naszym projektem jest rezydencja na północy Polski. Projekt dla prywatnego inwestora w charakterze „współczesnej stodoły” w nawiązaniu do architektury regionalnej jest współczesną interpretacją charakterystycznych cech zabudowy siedliskowej. Elementem przewodnim jest minimalistyczna architektura podkreślona antracytowym kolorem elewacji z opalanego drewna przy wykorzystaniu japońskiej metody Shou Sugi Ban.

Projekt rezydencji na północy Polski

Przebudowa powierzchni handlowej na pierwszym piętrze obiektu wielofunkcyjnego Plac Unii

Wizualizacje Trzop Architekci

open