Home Architecture Design Pasja, ludzie, biznes
Pasja, ludzie, biznes
0

Pasja, ludzie, biznes

0
0

Mimo trudności w 2020 roku związanych z rozwojem pandemii BARWA SYSTEM – największy producent sufitów metalowych w Polsce – nie zatrzymała produkcji, a co więcej, realizowała swoje plany. Wspólnie z projektantami i architektami nadała wielu budynkom ciekawą formę oraz nietuzinkowy charakter.

Centrum Przesiadkowe Brynów w Katowicach

Browary Warszawskie, Skyliner w Warszawie, Centrum Handlowe Manufaktura w Łodzi, DL Center Point w Katowicach, Centrum Przesiadkowe Brynów w Katowicach czy Galeria Handlowa RIMI w Rydze – to tylko niektóre realizacje, którym warto się przyjrzeć.

Browary Warszawskie

2021 rok BARWA SYSTEM otwiera bogatsza o nowe doświadczenia, obserwuje trendy i kierunki w architekturze, stawia na kolektyw, innowację, a także rozwój. Poza tradycyjnymi metalami, wykorzystywać będzie również szlachetne oraz premium, sięgnie także po nowe materiały. 2021 rok rysuje się jako czas mnogości kształtów i rozwiązań: tekstylia, sprasowana wełna drzewna – jednym słowem: AKUSTYKA. W tym roku w wariacjach – innowacjach.

Większa uwaga będzie skupiona także na kształcie – trójkąty, romby, hexy. Załoga BARWA SYSTEM z astanawia s ię, j ak w prosty, niebanalny sposób rewitalizować, zmieniać regularną prostotę w geometryczny kształt. Chodzi o to, aby nie wyrzucać, lecz przez odpowiednią wariację kształtu i geometrii wydłużać życie standardowych sufitów, ograniczając przy tym ślad węglowy. W drugiej połowie roku w kręgu uwagi będą z kolei innowacje związane z wielkością, ponieważ im mniej linii podziału na ścianie oraz suficie, tym bardziej przestrzennie, a jak przestrzeń, to lekkość i poczucie swobody.

Skyliner – Fot. arch. BARWA SYSTEM

BARWA SYSTEM 2021
• Pasja – jakość, estetyka i dbałość o szczegóły.
• Ludzie – autentycznie zainteresowany swoją pracą zespół
ciekawych, a także nietuzinkowych ludzi.
• Biznes – jako źródło finansowania z zacięciem i predylekcją
innowacji, wdrożeń oraz codziennego funkcjonowania.

open