Home Architecture Design Wyjątkowe produkty
Wyjątkowe produkty
0

Wyjątkowe produkty

0
0

Krause Design to wiodąca marka w zakresie obróbki materiału mineralno-akrylowego. Z innowacyjnych powierzchni Solid Surface firma tworzy wyjątkowe produkty oraz idealne rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz zarówno w kraju, jak i za granicą. Dlaczego cieszą się one tak dużą popularnością?

Meble łazienkowe, umywalki, blaty kuchenne czy lady recepcyjne Krause Design można spotkać w setkach projektów zrealizowanych dla klientów indywidualnych, hoteli czy w biurowcach, jak również przedsiębiorstwach oraz inwestycjach użyteczności publicznej. Wśród nich są także szpitale i placówki służby zdrowia.

Perfekcyjnie dopasowane

Solid Surface to materiał do zadań specjalnych. To idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. Gwarantuje nie tylko łatwe utrzymanie w czystości powierzchni, w które nie wnika brud czy bakterie, ale także odporność na zaplamienia, wysoką temperaturę i na wilgoć. Towarzyszy temu ciekawe wzornictwo, a nowatorskie oraz funkcjonalne rozwiązania nadają pomieszczeniom charakteru. Co ważne, klient ma możliwość wpływania na ostateczny wygląd, kolor czy stylistykę mebli. Dzięki temu idealnie dostosuje je do swoich potrzeb i wnętrza. Jest to ważne nie tylko w obiektach prywatnych, ale przede wszystkim publicznych, biorąc pod uwagę choćby potrzeby osób niepełnosprawnych.

Higieniczność na poziomie szpitalnym

Produkty Krause są ponadto odporne na kwasy, a także silne związki chemiczne. Nieporowatość powierzchni powoduje, że w materiał nie wnika brud oraz bakterie. Dzięki temu spełnia najsurowsze normy sanitarne i jest chętnie wykorzystywany w sektorze medycznym (szpitalne sale operacyjne, gabinety lekarskie). Materiał Krause spełnia również rygorystyczne zalecenia w medycynie pod względem wyposażenia pomieszczeń czystych. Dlatego nadaje się tam, gdzie istotna jest sterylność, czyli w medycynie czy farmacji. Projektując i urządzając wnętrza obiektów medycznych, warto korzystać z fachowej porady architekta, projektanta. Dzięki temu, tworząc koncepcję, mamy możliwość uchwycenia wszystkich walorów oraz minusów przestrzeni jaką mamy do zagospodarowania.

Nieustanna inwestycja w rozwój

W procesie produkcji firma korzysta z nowoczesnych maszyn i najnowszych technologii, które pozwalają wykonać najbardziej precyzyjne wykończenia, żłobienia, a przy tym zapewnić seryjność produkcji, a także produkować ciekawe akcenty dla mebli (nie tylko kuchennych). W szczególnym czasie jubileuszu 15-lecia firmy, czyli w 2020 roku, został otwarty zakład w Gogolinie. Na tym jednak nie koniec inwestycji. W związku z dynamicznym rozwojem pojawiła się potrzeba rozbudowy głównej siedziby firmy w Naroku. Budowa będzie obejmować powstanie nowej hali produkcyjnej, która zostanie połączona z już istniejącymi. Łącznie zakład produkcyjny zwiększy się do blisko 2000 m² powierzchni, na którą będą składały się hale produkcyjne i magazynowe. W związku z rozbudową obecny nowoczesny park maszynowy zostanie doposażony oraz wzbogacony. Powstaną też nowoczesne przestrzenie biurowe. Rozbudowa to nie tylko większe przestrzenie produkcyjne, ale też kolejne miejsca pracy, a także zwiększenie sił przerobowych. Pozwoli to na podejmowanie coraz większych projektów oraz usprawni rozwój firmy. W lutym nastąpiło symboliczne wbicie pierwszej łopaty, po czym prace ruszyły pełną parą. Oddanie nowej inwestycji do użytku zaplanowane jest na sierpień 2021 roku.

Więcej na www.krause-design.pl.

Fot. arch. Krause Design

open