Home Architecture Design Gwarancja kompleksowych rozwiązań
Gwarancja kompleksowych rozwiązań
0

Gwarancja kompleksowych rozwiązań

0
0

Firma Vitrintec oferuje szeroką gamę systemów aluminiowych przeznaczonych do budowy wewnętrznych ścianek oraz drzwi szklanych, a także ścian mobilnych. Produkty firmy charakteryzują się nowoczesnym designem, profilami aluminiowymi o minimalistycznej geometrii oraz najkrótszym czasem potrzebnym na ich prefabrykację i montaż.

Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego, opracowaliśmy więc kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów aluminiowo-szklanych, które cechują się zróżnicowanymi parametrami akustycznymi oraz ognioodpornością. Produkowane przez nas aluminiowe systemy ścian działowych przeznaczone są do aranżacji pomieszczeń biurowych, budynków użyteczności publicznej oraz prywatnych mieszkań. Zapewniają funkcjonalny podział wnętrza z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Dzięki nim osiągnięty zostaje efekt wysokiej estetyki pomieszczeń, ich pełnej funkcjonalności przy zachowaniu maksymalnej transparentności, co przekłada się na zadowolenie inwestora.

Pure
Sztandarowym produktem jest wyjątkowo niski i minimalistyczny system Pure do ścian pojedynczo przeszklonych. Jego izolacyjność akustyczna na poziomie Rw 38 dB świetnie sprawdzi się jako dzielnik przestrzeni w głównej części biura. Wyznacznikiem tego systemu są niewielkie profile aluminiowe o głębokości tylko 22 mm i wysokości 25 mm lub 30 mm. Pure to system przeznaczony do bardzo lekkich i minimalistycznych aranżacji.

Silence
Kolejnym systemem w naszej ofercie jest Silence. Przy jego zastosowaniu można osiągnąć wysokie parametry izolacyjności akustycznej dochodzącej do Rw 48 dB. To dwuszybowy system charakteryzujący się wyjątkowo oryginalnym designem. Jest on gwarancją realizacji nawet najbardziej wymagających wizji architektonicznych. Daje szerokie możliwości tworzenia ścian giętych po łuku oraz ścian łamanych heksagonalnie. Profile w systemie Silence występują w dwóch wysokościach 25 mm i 30 mm.

Ultra Silence
Rozszerzeniem systemu Silence jest Ultra Silence. To system o wysokości profili 25 mm lub 30 mm i głębokości 100 mm. Zastosowanie systemu Ultra Silence pozwala osiągnąć bardzo wysokie parametry izolacyjności akustycznej dochodzącej do Rw 57 dB. Każdy z naszych systemów dostępny jest w wersji szprosowej, tym samym Vitrintec oferuje rodzinę systemów do realizacji przestrzeni w stylu LOFT.

Ukryte uszczelki gwarancją szybkiego montażu
Opracowaliśmy nowatorski system ukrytych wsuwanych uszczelek instalowanych przed etapem szklenia, które ułatwiają oraz w znaczny sposób przyspieszają pracę, a co za tym idzie – obniżają koszty związane z prefabrykacją i montażem systemów. Fakt, że uszczelki są niewidoczne, sprawia, że znacznie poprawiły się walory estetyczne oferowanych rozwiązań.

Nowoczesny park maszynowy
Od początku istnienia firmy działamy w zgodzie z zasadami zrównoważonej produkcji. Hale, na których wytwarzane są nasze systemy, zasilamy zieloną energią z ogniw fotowoltaicznych. Ponadto pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych, elektrooszczędnych maszyn sterowanych numerycznie. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, w skład którego wchodzą dwie linie produkcyjne do prefabrykacji aluminium oraz kompleksowej obróbki szkła. W swojej działalności kładziemy ogromny nacisk na rozwój i ulepszanie produktów. Nie brak nam ambicji, a także zaangażowania, dlatego też nasi inżynierowie stale udoskonalają produkty Vitrintec. Efektem tego jest szereg przeprowadzonych badań nad produktem, mających na celu zapewnienia najwyższej jakości.

open