Home Architecture Design Posadzki dekoracyjne
Posadzki dekoracyjne
0

Posadzki dekoracyjne

0
0

Warstwa mikrocementu o grubości zaledwie 2–3 mm na posadzce pozwala na wykonanie trwałej i designerskiej podłogi. Wszystko za sprawą Partner Pro, jednego z najbardziej uznanych specjalistów od mikrocementu oraz posadzek żywicznych w Polsce.

Mikrocement, zwany także mikrobetonem, jest produktem składającym się z wysokiej klasy cementu, wyselekcjonowanych kruszyw i specjalnych polimerów, dzięki którym można stworzyć gładkie, bezfugowe powierzchnie. Służy głównie jako wykończenie ścian, podłóg, schodów. Mimo niewielkiej grubości (2–3 mm) jest niezwykle wytrzymały na ścieranie, zaś lakier, którym się go zabezpiecza, jest odporny na zarysowania i promieniowanie UV. Różne techniki aplikacji oraz praktycznie nieograniczona gama kolorów pozwalają na tworzenie wielu wzorów, a także efektów betonowego wykończenia. Takie minimalistyczne, eleganckie rozwiązanie doskonale sprawdza się nie tylko w prywatnych domach, ale także w miejscach narażonych na wzmożony ruch pieszych, np. w muzeach, centrach handlowych, restauracjach czy sklepach.

Mikrocement w salonie meblowym
Przykładem zastosowania mikrocementu na posadzce jest salon mebli kuchennych Planto Kuchnie w Lubinie (ul. Bema 11C). Wykorzystano tam system mikrocementu Festfloor Life. Realizacją posadzki o powierzchni blisko 100 m2 zajęła się firma Partner Pro z Dolnego Śląska – jeden z najbardziej uznanych specjalistów od mikrocementu oraz posadzek żywicznych w Polsce. Mimo że salon funkcjonuje już ponad pół roku i każdego dnia odwiedza go bardzo wielu klientów, na powierzchni

Partner Pro spełnia życzenia Grzegorz Bylicki, właściciel firmy Partner Pro, przez ponad 15 lat współpracował z inwestorami, architektami i projektantami w sektorze budowlanym. W tym czasie doradzał, a także znajdował najlepsze rozwiązania systemowe dla swoich klientów m.in. jeśli chodzi o farby, żywice oraz szeroko pojęte posadzki. Pięć lat temu postanowił wykorzystać swoją wiedzę, a także międzynarodowy zespół fachowców, którzy doświadczenie przez wiele lat zdobywali w różnych krajach. Tak właśnie powstał Partner Pro – Posadzki Dekoracyjne. Firma działa bardzo prężnie, wykonując zlecenia w całej Polsce. Na jej koncie są zarówno małe realizacje, np. prywatne domy, jak i duże inwestycje po kilka tysięcy metrów kwadratowych. Mając odpowiedni sprzęt oraz zgranych ludzi, może wykonać każdy, nawet najbardziej zaawansowany projekt. Partner Pro innowacyjnie i bardzo nowocześnie podchodzi do relacji z inwestorami, którym oferuje spotkania w swoim domu pokazowym w Bielawie, gdzie można zobaczyć, jak się żyje z posadzkami Partner Pro. Dla projektantów organizowane są również spotkania online czy wideokonferencje. Możliwy jest także ciągły kontakt poprzez portale społecznościowe: Facebook, Instagram, Tik Tok, Twitter oraz firmową stronę www.ppro.pl. Partner Pro specjalizuje się w wykonywaniu posadzek oraz innych powierzchni w systemie mikrocementu FESTFLOOR. Od kilku lat związany jest głównie z tym producentem. Wykonuje również posadzki w systemie żywic oraz betonów: lastryka i betony szlifowane. Polegając na technologii oraz doradztwie firmy FESTFLOOR szczególnie przy dużych inwestycjach, jest w stanie spełnić niemal wszystkie życzenia inwestorów w zakresie koloru, wykończenia czy właściwości użytkowych posadzki.

www.ppro.pl, biuro@ppro.pl, tel. 662 155 805

Fot. arch. PARTNER PRO

open