Home News GERDA partnerem UNICOMM
GERDA partnerem UNICOMM
0

GERDA partnerem UNICOMM

0
0

Inteligentny zamek tedee powered by GERDA, wszedł w skład funkcjonalności automatyki mieszkaniowej UNICOMM dedykowanej budynkom wielorodzinnym, którego premiera odbędzie się 18-go czerwca br.

opis projektu: https://builderpolska.pl/2021/05/07/automatyka-mieszkaniowa-stanie-sie-wkrotce-standardem/

rejestracja na premierę: https://unicomm.clickmeeting.com/technologia-inteligentnych-mieszkan

UNICOMM, to nowy standard automatyki mieszkaniowej (tzw. smarthome), od podstaw dedykowany budynkom wielorodzinnym.

Sercem UNICOMM, jest designerski panel sterujący, będący jednocześnie wideo-domofonem, infrastruktura kablowa pozwala na niezawodne działanie urządzeń dedykowanych mieszkańcom: termostaty, sensory ruchu, włączniki światła, gniazdka, rolety, inteligentny zamek tedee.
UNICOMM jest wdrażany na etapie budowy w porozumieniu z deweloperem/GW.  Przystępny, subskrypcyjny model biznesowy, umożliwia zainstalowanie systemu na całej inwestycji z korzyścią dla dewelopera i mieszkańców.

Celem biznesu jest spopularyzować i uprzystępnić, technologię tzw. ”inteligentnego domu”, na tej samej zasadzie, jak miało to miejsce gdy niszową TV Satelitarną zastąpiła powszechnie dostępna TV kablowa.

Inteligentny zamek tedee, to odpowiedź na podstawowe potrzeby człowieka: pragnienie pełnej kontroli i bezpieczeństwa domu. Tedee pokonuje ograniczenia tradycyjnych zamków, zapewnia wygodę, szeroki zakres funkcji i wysoki poziom bezpieczeństwa. Tedee to nie tylko zamek, to kontrola zarządzania dostępem. Nie trzeba się już stresować pozostawieniem otwartych drzwi lub zgubieniem kluczy. Zawsze można sprawdzić, kto wszedł lub wyszedł z domu. Można zdalnie zamykać i otwierać drzwi, a gdy zbliżamy się do zamka, drzwi otworzą się tuż przed nami. Zamek został stworzony przez ekspertów: specjalistów IoT tedee i inżynierów GERDA. Można go zamknąć i otworzyć za pomocą aplikacji, głosu lub dotknięciem przycisku.   Zamek tedee został wykonany z anodowanego aluminium dzięki czemu powierzchnia jest bardzo trwała i odporna na zabrudzenia. 80% materiałów użytych do produkcji to metal łatwy do recyklingu, a wydajny litowo-polimerowy akumulator zapewnia pracę od 6 do 12 miesięcy na jednym ładowaniu.

Współpraca tych dwóch marek w ramach jednej oferty dla deweloperów, pozwoli zbudować nowy standard automatyki, w dbałości o komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

open