Home Aktualności Nyska Residence – Wrocławska inwestycja z rozwiązaniami Schöck Isokorb®.
Nyska Residence – Wrocławska inwestycja z rozwiązaniami Schöck Isokorb®.
0

Nyska Residence – Wrocławska inwestycja z rozwiązaniami Schöck Isokorb®.

0
0

Apartamenty Nyska Residence to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. To kameralny pięciopiętrowy budynek mieszkalny z dodatkowymi powierzchniami komercyjnymi zlokalizowanymi w kondygnacji parterowej. Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki. To inwestycja o wysokim standardzie oraz szczegółowo dopracowanych detalach. Tutaj nowoczesności  spotyka się z wysokim standardem wykończenia oraz jakością użytych materiałów.

Residence Nyska to przede wszystkim wyjątkowe i eleganckie wnętrza. Podwyższony standard części wspólnych. Instalacje klimatyzacji w każdym mieszkaniu. Dodatkowo apartamenty zostały wyposażone  w kompleksowy system zarządzania mieszkaniem – inteligentny dom.  Lokale dostępne już od  25 mkw do 68 mkw wraz z balkonami. Cały projekt składa się z 163 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Zadbano również o bezpieczeństwo osiedla, które będzie zamknięte i monitorowane – kamery na zewnątrz jak również na klatkach schodowych.

Wrocławska inwestycja z rozwiązaniami Schöck Isokorb®.

Energooszczędne projektowanie budynku stało się faktem. Wiadomo powszechnie, że płyta balkonowa może być miejscem bardzo dużego mostka cieplnego, dlatego też powoli do lamusa odchodzą balkony z obustronną izolacją, jako rozwiązanie  energochłonne. W tym miejscu swoje zastosowanie znajdują  łączniki termoizolacyjne  Schöck Isokorb®, które są doskonałym rozwiązaniem zapewniającym optymalną  izolację.

open