Home Aktualności Pierwsza edycja MILWAUKEE® Tour już za nami!
Pierwsza edycja MILWAUKEE® Tour już za nami!
0

Pierwsza edycja MILWAUKEE® Tour już za nami!

0
0

Marka MILWAUKEE®, znana z produkcji innowacyjnych narzędzi akumulatorowych, ręcznych, akcesoriów, a także modułowego systemu składowania PACKOUT™, wróciła na nasze drogi z kolejną edycją MILWAUKEE® Tour. W pierwszej, czerwcowej edycji w samej Polsce marka odwiedziła 18 lokalizacji, kolejne 17 spotkań planowane jest na wrzesień 2021 roku. 

MILWAUKEE® Tour to seria wydarzeń na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier organizowana we współpracy z dystrybutorami marki, podczas której jej fani i użytkownicy mają okazję zobaczyć i przetestować najnowsze produkty, skorzystać z doradztwa ekspertów na co dzień zajmujących się dopasowaniem narzędzi odpowiednich do potrzeb użytkownika, zobaczyć pokazy możliwości narzędzi oraz skorzystać z dedykowanych promocji. Obowiązują one wyłącznie podczas wydarzenia i są przeznaczone dla użytkowników końcowych narzędzi MILWAUKEE®.

W tym roku w ramach MILWAUKEE® Tour producent zaplanował aż 35 wydarzeń – 18 w pierwszej edycji, która zakończyła się w czerwcu oraz 17 w drugiej, która planowana jest już na wrzesień 2021 roku. W ramach pierwszej edycji tegorocznego wydarzenia, marka MILWAUKEE® odwiedziła między innymi: Białystok, Bydgoszcz, Łódź, Kraków, Rzeszów, Toruń, Warszawę czy Wrocław. Jakie lokalizacje przewidziane są na drugą edycję planowaną na wrzesień? Polecamy obserwować markę na Facebooku lub sprawdzać stronę internetową producenta, by zobaczyć kiedy wydarzenie zaplanowane jest w Państwa okolicy!

MILWAUKEE® Tour jest niesamowitą okazją nie tylko do zapoznania się z najnowszymi produktami i innowacjami marki, ale też do skorzystania z porad ekspertów i przetestowania najciekawszych urządzeń w warunkach, które MILWAUKEE® określa jako „Nothing but HEAVY DUTY” – czyli tych, będących największym wyzwaniem.

Jakie urządzenia zobaczymy na MILWAUKEE® Tour? W tym roku oprócz najpopularniejszych narzędzi systemów M12™ i M18™, w czerwonych namiotach można także znaleźć sekcję poświęconą najnowszej akumulatorowej innowacji MILWAUKEE®: Systemowi MX FUEL. Jest on rewolucją na rynku lekkiego sprzętu budowlanego, dzięki zapewnieniu niezrównanej wydajności, skróceniu czasu pracy, eliminacji emisji trujących spalin, redukcji hałasu oraz poziomu wibracji, a także gwarancji wysokiej trwałości urządzeń przy rezygnacji z konieczności konserwacji maszyn. Dodatkowo, na stanowiskach MILWAUKEE® Tour, można zapoznać się również z najnowszymi dodatkami do pozostałych systemów i zupełnie nową kategorią w portfolio producenta, czyli środkami ochrony indywidualnej.

Więcej informacji na temat wydarzeń serii MILWAUKEE® Tour i oferty produktowej MILWAUKEE® można znaleźć na stronie producenta: www.milwaukeetool.pl

open