Home News Transfer dachowy – Grzegorz Barycki nowym dyrektorem handlowym VELUX
Transfer dachowy – Grzegorz Barycki nowym dyrektorem handlowym VELUX
0

Transfer dachowy – Grzegorz Barycki nowym dyrektorem handlowym VELUX

0
0

16 sierpnia br. stanowisko dyrektora handlowego w spółce VELUX Polska objął Grzegorz Barycki, który od blisko 25 lat jest związany z branżą dachową oraz markami Braas oraz Icopal. Dzięki jego długoletniemu doświadczeniu oraz znajomości branży struktury handlowe VELUX zostały istotnie wzmocnione.

Grzegorz Barycki jest menadżerem z ponad 15-letnim doświadczeniem, w swojej karierze zarządzał zespołami handlowymi, ale także marketingu oraz obsługi klienta. W Grupie Monier Braas zrobił spektakularną karierę od specjalisty ds. marketingu, po dyrektora tego działu, a następnie dyrektora handlowego, by finalnie objąć stanowisko prezesa zarządu. Od 2018 roku w spółce BMI Polska należącej do międzynarodowego koncernu dachowego pełnił funkcję dyrektora handlowego oraz członka zarządu i odpowiadał za sprzedaż dystrybucyjną oraz biuro obsługi klienta.

Grzegorz Barycki jest absolwentem wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Opolskiej, a także podyplomowych studiów nt. badań marketingowych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Zarządzania w Modelu Europejskim w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów.

„Sprzedaż okien VELUX na polskim rynku systematycznie rośnie i wierzę, że przyczynię się do zwiększenia tego tempa. Jednak krótkookresowo rynek stawia nieco inne wyzwania. W tym roku branża walczy o zachowanie ciągłości dostaw, zapewnienie dostępności produktów, co za tym idzie wymagana jest doskonała komunikacja z klientami biznesowymi, co do terminów dostaw i ustalonych warunków handlowych. Na początku mojej pracy będę koncertował się właśnie na tym obszarze. Zdobycie nowych klientów i nawiązanie nowych relacji handlowych to kolejne kroki, które zamierzam realizować w dłuższej perspektywie” – mówi Grzegorz Barycki, dyrektor handlowy VELUX Polska.

„Jako VELUX jesteśmy znani z innowacji i nowoczesnego podejścia do rynku. W naszej strategii stawiamy na dalszy dynamiczny rozwój i w przyszłości również zamierzamy pozytywnie zaskakiwać naszych partnerów nowymi rozwiązaniami. Dlatego niezmiernie cieszę się, że Grzegorz zdecydował się na dołączenie do naszej organizacji. Jego bogate i przekrojowe doświadczenie handlowe oraz marketingowe połączone ze znajomością branży z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju rynku i sprzedaży rozwiązań marki VELUX w Polsce” – komentuje Jacek Siwiński, prezes VELUX Polska.

open