Home Architecture Design Wyjątkowa inwestycja i rekomendowany Partner
Wyjątkowa inwestycja i rekomendowany Partner
0

Wyjątkowa inwestycja i rekomendowany Partner

0
0

Firma Góral to niezawodny Partner, firma rodzinna prowadzona z pokolenia na pokolenie. Swój sukces zawdzięcza pracy zespołowej oraz oddaniu każdemu realizowanemu kontraktowi z taką sama pasją i zaangażowaniem. Udział w realizacji Browarów Warszawskich jest tego dobitnym potwierdzeniem.

BARBARA SZŁAPAK Dyrektor Zarządzający Góral

Firma Góral ma ponad 25-letnie doświadczenie jako generalny wykonawca instalacji w realizacji: biurowców (w tym wysokościowych, takich jak Q22), hoteli, szkół, budynków mieszkalnych i apartamentowców. Specjalizuje się w zakresie wykonywania kompleksowych instalacji sanitarnych, takich jak: wentylacja, oddymianie, systemy chłodnicze, grzewcze, instalacje wodne, kanalizacyjne, pożarowe, węzły cieplne, maszynownie chłodnicze etc.

Maszynownia Browarów Warszawskich

Ważna pozycja w portfolio
Browary Warszawskie to dla nas kluczowa realizacja. W jej ramach zrealizowaliśmy trzy niezależne od siebie etapy inwestycji w latach 2018–2021 w zakresie instalacji rurowych wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych i chłodniczych, w tym całego systemu VRV.

Warto zaznaczyć, że na jednym wielkim placu budowy toczyły się w pewnym momencie jednocześnie trzy niezależne od siebie budowy, w tym dwa obiekty biurowe oraz pięć apartamentowych. Takie przedsięwzięcie wymagało od nas dobrej organizacji, każdy etap to osobna kadra, oddzielne zaplecze pracowników, dostawców, wykonawców oraz inne wyzwania, czasem również bardzo trudne, wymagające specjalistycznego podejścia.

To wyjątkowa inwestycja, bo każdy z budynków ma swój charakter oraz inny design. Całości dopełnia niesamowity klimat tego miejsca i historia w tle. Pamiętajmy, że lokalizacja tej inwestycji, jak sama nazwa wskazuje, to Stary Browar Warszawski. Właśnie katakumby tego starego browaru udało się zachować. Dziś zdobią wnętrza znajdujących się tam restauracji.

Dla mnie jako osoby nadzorującej wszystkie etapy była to wyjątkowa inwestycja. To cztery lata dobrej współpracy z Echo Investment. Zdobyte tam doświadczenie wykorzystaliśmy przy realizacji kolejnych inwestycji biurowych, m.in. biurowca Chmielna 89, który ze swoim nietypowym wyglądem piramidy stał się charakterystycznym miejscem na mapie Warszawy.

Browary Warszawskie – plac budowy

Zdjęcia archiwum Góra

open