Home Nowy Numer BUILDER 10.2021
BUILDER 10.2021
0

BUILDER 10.2021

0
0

Zapraszając branżę do zgłębiania cennej wiedzy październikowego numeru „Buildera” i jego naukowego filaru Builder Science, jak co roku z początkiem jesienno-zimowego kwartału chciałabym zdopingować wszystkich inwestorów, deweloperów, projektantów, wykonawców i producentów do rozpowszechniania wiedzy o nich, o ich rozwijających się działalnościach oraz ich ciekawych destynacjach biznesowych. O sukcesach, które powinno się nagłaśniać, bo inspirują całą branżę!

Tym samym zapraszam do ubiegania się o prestiżowe nagrody Buildera!

Nie zagrzewamy do rywalizacji, lecz pokazania własnych tegorocznych dokonań firm działających w tak wielu różnych przecież dziedzinach budownictwa.

Anonsuję Builder Awards i Builder Leaders 2021 oraz zapraszam do kontaktu. To jest odpowiedni czas na zgłoszenia, rekomendacje, nominacje! To jest Wasz czas! Nasze wydarzenia o randze ogólnopolskiej wpisują się w szeroko rozumianą i realizowaną z pasją edukację Buildera o budownictwie oraz architekturze, rynku i jego ważnych graczach!

Zapraszamy!

DANUTA BURZYŃSKA
I REDAKTOR NACZELNA

W tym numerze szczególnie polecamy wywiad ,,Making the world a better home”. Rozmowa z Joanną Czynsz-Piechowiak, Prezes Grupy Saint-Gobain w Polsce. Z działu “ARCHITECTURE & DESIGN” polecamy artykuł ,,Mobilny komfort, czyli nowy produkt Vitrintec”.

open