Home Aktualności Cohesive Companies przejmuje OXplus
Cohesive Companies przejmuje OXplus
0

Cohesive Companies przejmuje OXplus

0
0

Cohesive Companies, jednostka biznesowa ds. cyfrowej integracji, a zarazem niezależna placówka Bentley Systems Incorporated, ogłosiła na początku października br. przejęcie OXplus – lidera w tematyce zarządzania majątkiem trwałym kolei. Wydarzenie zbiegło się z mianowaniem doktora Marka Bewa na stanowisko prezesa firmy.

Cieszymy się, że możemy powitać zespół OXplus, który zwiększy równowagę firmy w różnych regionach geograficznych i sektorach. Nasz wspólny sukces i zdolność uczenia się podczas realizacji projektów, przy jednoczesnej pracy w pełni wirtualnej podczas pandemii, potwierdziły naszą strategię rozwoju polegającą na globalnym łączeniu i dalszym pozyskiwaniu światowej klasy utalentowanych zasobów – powiedział nowo mianowany szef Cohesive Companies.

Dr. Bew zastąpił wieloletniego CEO firmy Noaha Eckhouse’a, zaznaczając, że doświadczenie OXplus jest dla niego szczególnie istotne zwłaszcza w zakresie operacji kolejowych i transportowych oraz optymalizacji usług, co docelowo ma pomóc realizować wizję Cohesive Companies wyrażoną w aspiracjach brytyjskiego sektora publicznego, a także w celu zwiększenia korzyści społecznych z infrastruktury.

Henri Snijders – prezes OXplus – dodał: Jesteśmy podekscytowani, że OXplus dołączył do Cohesive Companies, aby wzmocnić naszą pozycję wiodącej firmy konsultingowej w sektorze kolejowym i transportowym. Chciałbym podziękować całemu zespołowi OXplus za jego pracę i poświęcenie, dzięki którym ten kamień milowy stał się możliwy do osiągnięcia.

W latach 2020-2021 firma OXplus zrealizowała dwa projekty wdrożeniowe IBM Maximo w Rijadzie, wspierając operatorów i konserwatorów wszystkich sześciu linii metra na 176-ciu kilometrach torowisk. To jedno z największych przedsięwzięć kolejowych na świecie poza Chinami.

OXplus stała się szóstą marką wchodzącą w skład Cohesive Companies.

open