Home Materiały i Technologie Nowa generacja podgrzewanych kurtek MILWAUKEE
Nowa generacja podgrzewanych kurtek MILWAUKEE
0

Nowa generacja podgrzewanych kurtek MILWAUKEE

0
0

MILWAUKEE® wprowadza na rynek nową generację podgrzewanych kurtek, zaprojektowanych na potrzeby profesjonalistów. Trzy modele kurtek w różnych kolorach wyposażono w udoskonaloną technologię podgrzewania z jeszcze dłuższym czasem pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Trzy nowe modele od MILWAUKEE® to: M12™ HJBL5-0, M12™ HJGREY5-0, M12™ HJCAM06-0. Są to podgrzewane kurtki premium w kolorach: czarnym, szarym i moro/kamuflaż. Nowe modele są następcami pierwszej generacji ogrzewanych kurtek MILWAUKEE®, które pojawiły się na rynku w 2009 roku i z miejsca podbiły serca profesjonalistów pracujących w wielu branżach, i nie tylko.

O zapewnienie odpowiedniej temperatury dba pięć stref grzewczych z włókna węglowego, które rozprowadzają ciepło do głównych obszarów ciała oraz kieszeni umiejscowionych z przodu i z tyłu. Kurtki od MILWAUKEE® potrzebują zaledwie 2,5 minuty, aby osiągnąć optymalną temperaturę. Posiadają też łatwy w obsłudze regulator ciepła, w postaci sterowanego dotykowo panelu ze wskaźnikiem LED, który ma trzy ustawienia: wysoki, średni i niski.

Nowa technologia grzewcza to także przewody grzejne wplecione w tkaninę oraz laminowane płyty grzejne. Nowy materiał wewnętrznej wyściółki kurtek, optymalizuje przenoszenie ciepła na ciało użytkownika. Wszystkie zastosowane technologie sprawiają, że nowe kurtki od MILWAUKEE® są bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o efektywność, wydajność i utrzymywanie ciepła.

Dzięki akumulatorowi M12™ REDLITHIUM™ 3.0 Ah kurtki zapewniają ciepło przez nawet 8 godzin na jednym ładowaniu. Dla wygody można go umiejscowić w tylnej lub przedniej kieszeni – co jest przydatne na przykład podczas prowadzenia pojazdu. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M12™. Oznacza, to że w kurtkach można wykorzystywać te same akumulatory co w narzędziach z tego systemu. Kurtki mają też ładowarkę M12™ z wyjściem USB 1 A, która umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych, a także ładowanie akumulatora przez port USB.

To co cechuje odzież roboczą od MILWAUKEE® to najwyższa jakość materiałów i wykonania. Nie inaczej jest w przypadku nowej generacji podgrzewanych kurtek, trzy modele, które właśnie weszły na rynek są wykonane z wytrzymałego materiału TOUGHSHELL™. Jest on 80% bardziej rozciągliwy niż inne materiały, z których wykonuje się odzież, dodatkowo zapewnia do pięciu razy dłuższą żywotność. Zastosowanie technologii FREE FLEX™ i odpowiedniej konstrukcji kurtki pod pachami umożliwia łatwiejszą pracę z uniesionymi rękami. Wygodę i mobilność zapewnia też niewielka waga – wynosząca zaledwie 1,6 kilograma. Kurtki są także odporne na wodę i wiatr, co gwarantuje komfort oraz trwałość podczas pracy w trudnych warunkach pogodowych. Nowe kurtki są przystosowane do użycia w pralkach i suszarkach, co ułatwia utrzymywanie ich w należytej czystości.

Trzy nowe kurtki od MILWAUKEE® dołączają do szerokiej gamy podgrzewanej odzieży, w tym kamizelek, bluz i koszulek. Obecnie producent w swojej ofercie posiada już 11 modeli ogrzewanych kurtek, nowe modele z pewnością znajdą uznanie specjalistów z wielu branż.

Aby dowiedzieć się więcej o odzieży roboczej od MILWAUKEE®, odwiedź: www.milwaukeetool.pl


O MILWAUKEE®

MILWAUKEE® jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników.

Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka MILWAUKEE® jest liderem w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Koncentrując się na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i elektrycznej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18 FUEL™ i M12 FUEL™.

Wiertarka Hole-Shooter, przenośna elektryczna piła do metalu, piła szablasta Sawzall®, wiertarka wysokoobrotowa Hole-Hawg® i piła szablasta Super Sawzall® to tylko niektóre z przełomowych produktów MILWAUKEE®, które przyczyniły się do rozwoju branży narzędziowej i zmieniły oblicze pracy na placach budowy czy w warsztatach.

Aby w pełni zrozumieć potrzeby i wymagania stale zmieniającej się branży przemysłowej marka prowadzi nieustanne rozmowy z użytkownikami. Dzięki temu mają oni swój udział w projektowaniu narzędzi i komponentów, które przekładają się na jakość i bezpieczeństwo pracy.

Tradycja wytwarzania profesjonalnych elektronarzędzi to fundament, na którym marka MILWAUKEE® opiera swoją strategię. A najwyższa jakość materiałów i dostaw, wsparcie partnerów handlowych we wdrażaniu produktów we wszystkich segmentach przemysłu oraz inwestycja w edukację poprzez pokazy i szkolenia świadczy o zaangażowaniu z jakim MILWAUKEE® wspiera profesjonalistów na całym świecie.

open