Home News R+T przełożone z 2022 na 2024 rok!
R+T przełożone z 2022 na 2024 rok!
0

R+T przełożone z 2022 na 2024 rok!

0
0

Obecna edycja R+T, wiodących na świecie targów rolet, drzwi/bram i systemów osłon przeciwsłonecznych, która miała się odbyć w lutym 2022 roku, została przełożona. Messe Stuttgart podają nowy termin: 19 do 23 lutego 2024 roku.

„R+T to najbardziej międzynarodowe wydarzenie w Stuttgarcie. Trzy czwarte wystawców ostatniej edycji wiodących światowych targów w 2018 r. pochodziło z zagranicy. Odsetek międzynarodowych gości zwiedzających wyniósł 60 procent. Do Stuttgartu przyjechali oni z ponad 140 krajów. Ocena ryzyka w ścisłej współpracy z naszymi wystawcami i partnerami uświadamia obecnie, że szeroki udział międzynarodowych gości w R+T w lutym 2022 nie jest już realistyczny ze względu na ograniczenia w podróżowaniu, które teraz są ponownie zaostrzane z powodu pandemii. Dlatego zdecydowaliśmy się rozważyć alternatywy w interesie wszystkich zaangażowanych” – komentuje Roland Bleinroth, prezes Messe Stuttgart.

Sebastian Schmid, dyrektor działu technologii w Messe Stuttgart, dodaje: „W ciągu ostatnich kilku tygodni i miesięcy codziennie prowadziliśmy intensywne oraz przejrzyste rozmowy z naszymi klientami na temat inscenizacji R+T. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom wydarzenia bezpieczeństwa i odroczenie R+T do 2024 r. Wyprodukujemy cyfrowy format wideo dla tematów związanych z trendami oraz innowacjami w branży. Nie będziemy jednak organizować czysto cyfrowych targów, takich jak R+T digital”. Kolejny R+T odbędzie się w regularnym cyklu od 19 do 23 lutego 2024 roku.

open