Home Architecture Design POLSKI BETON W NAJWYŻSZEJ FORMIE
POLSKI BETON W NAJWYŻSZEJ FORMIE
0

POLSKI BETON W NAJWYŻSZEJ FORMIE

0
0

Młodość, wiedza, elastyczność, kompleksowość i profesjonalizm – to nas wyróżnia. Jesteśmy producentem betonu od ponad 30 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane oraz największe inwestycje budowlane. Już od 5 lat rozwijamy, stosunkowo młody, dział posadzek przemysłowych, który podobnie jak dział design, zajmujący się produkcją typowych i nietypowych brył betonowych, bazuje na zdobytej przez lata wiedzy technologicznej przy udziale własnego laboratorium mieszanek betonowych oraz ekip projektowo-wykonawczych.

MICHAŁ JUCHA, Prezes Grupy Jucha Beton

Jako pierwsza i chyba jedyna firma w kraju produkujemy jednocześnie beton, układamy posadzki i produkujemy wysokiej klasy prefabrykaty betonowe. Taka kompleksowość znacznie przyspiesza proces realizacji, a także jest gwarancją zrozumienia potrzeb klienta oraz dobrego wykonania zlecenia. Dzięki takiemu podejściu, wiedzy i wykwalifikowanej kadrze możemy realizować projekty indywidualnie dostosowane do wyjątkowych potrzeb architektów czy wizji inwestorów.

Potrzebują Państwo showroomu wyróżniającego się na tle innych, posadzki z efektem „wow”, a może Wasza ekspozycja, posesja lub siedziba firmy potrzebuje elementów małej infrastruktury, które podkreślą charakter całej inwestycji, a do tego będą dopasowane do jej bryły? Odpowiedzią będzie Grupa Jucha Beton. Doradzimy, pokażemy przykłady, wesprzemy proces projektowy, eliminując koszty związane ze wskazaniem trudności i sugerując optymalne rozwiązanie. Co więcej, wykonamy projekty wykonawcze, a finalnie idealną posadzkę lub dostarczymy najwyższej jakości element betonowy.

Doradzamy oraz dzielimy się wiedzą, aby jak najlepiej zrealizować wizję architektów. Dobieramy system posadzkowy do konkretnych wymagań i wykonujemy go według najwyższych standardów. Bazujemy na własnych ekipach wykonawczych. Co więcej, mamy szereg zaprzyjaźnionych firm uzupełniających naszą ofertę o elementy czy procesy, które nie znajdują się w naszej bazowej ofercie. Pomagamy, ułatwiamy, zaskakujemy pomysłami.

Zapraszamy do współpracy.


Zdjęcia arch. JUCHA BETON

open