Home News Deceuninck nie weźmie udziału w targach Fensterbau Frontale 2022
Deceuninck nie weźmie udziału w targach Fensterbau Frontale 2022
0

Deceuninck nie weźmie udziału w targach Fensterbau Frontale 2022

0
0

Po intensywnych rozważaniach przedstawiciele firmy Deceuninck podjęli decyzję, by wycofać swój udział w targach Fensterbau Frontale 2022 w niemieckiej Norymberdze. Niepewność związana z pandemią COVID-19 nie zapewnia wystarczająco pewnych warunków do skutecznego planowania wiosennego sezonu wystawowego na 2022 rok. Z tego powodu firma chce uniknąć zagrożeń zdrowotnych swoich pracowników oraz klientów odwiedzających targi.

Fensterbau Fontale 2022 miały umożliwić zaprezentowanie po raz pierwszy na targach paneuropejskiej działalności firmy Deceuninck pod hasłem „Jedna Europa” na stoisku o powierzchni ponad 700 m2. Tym trudniej było belgijskiemu producentowi profili okiennych i drzwiowych podjąć taką decyzję, jednak po starannie przeprowadzonych konsultacjach z klientami i pozaeuropejskimi spółkami, przedstawiciele firmy postanowili zrezygnować z udziału w targach.

Wobec dalszego rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 i związanej z tym niepewności planowania, można założyć, że liczba odwiedzających targi będzie mniejsza, szczególnie jeśli chodzi o klientów międzynarodowych. W obecnej sytuacji jest jasne, że Fensterbau nie będą targami o takiej skali zgromadzenia międzynarodowych kontaktów zawodowych, na jaką firma Deceuninck liczyła. Firma stawia na pierwszym miejscu zdrowie swoich pracowników oraz gości i belgijski producent nie pojawi się na targach wiosną 2022 roku.

Obecnie pracujemy nad alternatywnymi sposobami zaprezentowania naszej pełnej platformy Elegant, z najnowszym designem skrzydła Elegant Grando i innymi innowacjami, naszym klientom oraz wszystkim zainteresowanym stronom – powiedział Stijn Vermeulen, CEO Deceuninck na Europę.

open