Home Architecture Design Realizacja Yareal – BIT Creative
Realizacja Yareal  – BIT Creative
0

Realizacja Yareal – BIT Creative

0
0

Biuro przeznaczone jest dla inwestora z rynku nieruchomości. Zajmuje około 1000m2 i znajduje się w Kampusie Lixa. Istotnym elementem dla Yareala było stworzenie odpowiedniego środowiska pracy odpowiadającego na potrzeby pracowników. Aranżacja została idealnie dopasowane do oczekiwań klienta. Powierzchnia jest funkcjonalna i przestronna, przede wszystkim kreatywna i silnie inspirująca. Wnętrze tętni życiem, świadome wykorzystanie materiałów i kolorów nadaje przestrzeni niepowtarzalnego charakteru.

Przestrzeń została podzielona na wiele elastycznych przestrzeni roboczych, półprywatnych, a także sal konferencyjnych. Elementy układu i dekoracji wnętrz są wynikiem wizji architektów i praktycznych potrzeb Inwestora.

Projekt odzwierciedla ideę biura jako wizytówkę danej firmy. W tym wypadku mamy do czynienia z deweloperem prężnie działającym w sektorze mieszkaniowym i biurowym.

Wnętrze biura musiało być wykonane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Materiały użyte w projekcie są najwyższej jakości. Chłodny industrialny styl przełamany jest dużą ilością zieleni i drewna. Poniższe materiały tworzą przytulny, industrialny i nowoczesny styl z dużą ilością niepowtarzalnych detali. Świetnym uzupełnieniem aranżacji są nowoczesne meble czy rozwiązania akustyczne na ścianach i suficie.

Biuro nie ma jednego motywu przewodniego. Mamy tutaj taki delikatny eklektyzm który w całości współgra i tworzy eleganckie, stonowane biuro. W projekcie zastosowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań i detali. Całość koncepcji opiera się na obłych kształtach i szkle ornamentnym w podziale szprosowym. Ta obłość kształtów i ten podział przewijają się przez całe biuro. Jeśli chodzi o detale zawsze starym się je dopracować w najmniejszych szczegółach. Na uwagę zasługują tutaj akustyczne sufity w obudowie drewnianej ze skrążeniami i lampy w komunikacji. Ściany szklane i przegrody z filcem i szkłem ornamentym. Ciepła kolorystyka drewna i wykończenia ścian oraz mebli. Detale ścian z weluru, grafik i neonów. Wiele akcentów które tworzą ciepły, wyjątkowy klimat nowej siedziby firmy Yareal.


Fot. Katarzyna Seliga-Wróblewska, Marcin Wróblewski / Fotomohito

open