Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 AUSTROTHERM SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
AUSTROTHERM SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

AUSTROTHERM SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Austrotherm to czołowy producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa w Polsce. Od prawie 30 lat firma buduje zaufanie klientów, dostarczając produkty najwyższej jakości. Przez ten czas przedsiębiorstwo uplasowało się na pozycji lidera polskiej branży styropianowej, a jego potencjał gwarantuje dalszy rozwój.

WYSOKA JAKOŚĆ PRZEPISEM NA SUKCES

Austrotherm jest częścią austriackiego koncernu Schmid Industrie, który od blisko 70 lat dostarcza styropiany najbardziej wymagającym odbiorcom. Zakłady produkcyjne są rozlokowane w 11 krajach w Europie oraz zatrudniają łącznie 1100 pracowników.

Firma Austrotherm w Polsce to trzy prężnie działające zakłady produkcyjne – w Oświęcimiu, Skierniewicach i otwarty w zeszłym roku oddział w Grodkowie na Opolszczyźnie. Zwiększenie potencjału produkcyjnego pozwoli na zaspokojenie potrzeb jeszcze większej grupy odbiorców, a sama inwestycja to dodatkowe miejsca pracy oraz istotny wkład w rozwój całej gospodarki. Filozofia firmy opiera się na prostych, ale jakże kluczowych wartościach. Należą do nich uczciwość, rzetelność i szacunek względem drugiego człowieka. Nie od dziś wiadomo, że siła firmy tkwi w jej pracownikach. To od ich zaangażowania, umiejętności oraz chęci pokonywania trudności zależy sukces całego przedsiębiorstwa. Zarządzanie w oparciu o szacunek do współpracowników daje przestrzeń do samodzielnego myślenia i działania oraz do otwartości na nowe pomysły i poglądy. Firma stawia również na partnerstwo oraz współpracę. Myślę, że tylko wspólnymi siłami możemy dalej rozwijać prężnie działające przedsiębiorstwo – podkreśla Anna Śpiewak, Prezes Zarządu Austrotherm, i dodaje, że jedynym kluczem do sukcesu jest wspólna praca całego zespołu. Konsekwentne działanie, wzajemne wsparcie oraz wiara w sukces przynoszą wymierne rezultaty w postaci wiodącego miejsca w branży styropianowej. Jestem dumna z tego, że wspólną pracą zespołową zbudowaliśmy tak solidną markę.

Austrotherm dba o bezpieczeństwo użytkowników. Każdego dnia fabryki opuszczają tysiące metrów sześciennych styropianu najwyższej jakości, wcześniej dokładnie sprawdzone i przebadane w firmowych laboratoriach. Produkty charakteryzują się wysokimi parametrami izolacyjnymi oraz wytrzymałościowymi. Te profesjonalne i społecznie odpowiedzialne działania służą zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom, którzy postawili na produkty Austrotherm. Odbiorcy marki wiedzą, że aby uzyskać właściwy, zgodny z przepisami współczynnik U dla przegród oraz przyszłe oszczędności, trzeba postawić na solidny styropian, bo jest to przecież materiał inwestycyjny, który instaluje się na kolejnych kilkadziesiąt lat.


https://www.austrotherm.pl/

https://www.facebook.com/AustrothermPL

open