Home Builder Awards BUILDER AWARDS EDYCJE BUILDER AWARDS 2021 – LAUREACI
BUILDER AWARDS 2021 – LAUREACI
0

BUILDER AWARDS 2021 – LAUREACI

0
0

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt ogłosić Laureatów XIX edycji wyróżnień Builder Awards za 2021 rok: statuetek Polski Herkules, wyróżnień – Osobowość Branży, Budowlana Firma Roku oraz Laury Buildera!

Nagrody Buildera są uznaniem pozycji rynkowej przedsiębiorstw, talentu i managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem, a w tym roku także docenieniem efektywności realizowanych strategii w sytuacji zarządzania kryzysowego.

W imieniu Kapituły i Redakcji miesięcznika „Builder” gratulujemy zasłużonych wyróżnień, które są potwierdzeniem dokonań oraz docenieniem pozycji na rynku. Nagrody to również rekomendacja Buildera, promocja firm i osób oraz upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej. Wyróżnieni przedsiębiorcy, menedżerowie, architekci oraz naukowcy wskazują drogi rozwoju, są impulsem do działania. Wywierają silny i pozytywny wpływ nie tylko na reprezentowane firmy, organizacje, uczelnie oraz instytucje, ale i całą branżę, bez względu na przeciwności czy niesprzyjające okoliczności.


LAUREACI

PUBLIKACJA BUILDER LEADERS 2022

[3d-flip-book mode=”fullscreen” pdf=”https://builderpolska.pl/wp-content/uploads/2022/02/BL-2021-kpl-ostateczny-1.pdf”][/3d-flip-book]

open