Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 LEIER POLSKA SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
LEIER POLSKA SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

LEIER POLSKA SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Historia firmy Leier sięga 1965 roku, kiedy to Michael Leier rozpoczął działalność gospodarczą w Horitschon (Austria), gdzie powstał pierwszy zakład produkcyjny firmy, będący kamieniem węgielnym rodzinnego holdingu, budowanego po dziś dzień na terenie Europy.

Certyfikat BFR 2021.pdf

LEIER POLSKA SA – PONAD 30 LAT PRZEMIAN

Zdywersyfikowana pod względem profilu działalność jest prowadzona w ponad 40 lokalizacjach, w których funkcjonują m.in. zakłady produkcji materiałów budowlanych z betonu, cegielnie, wytwórnie ekranów akustycznych, salony samochodowe, zakłady mechaniczne, hotele oraz świadczone są usługi w zakresie zarządzania i wynajmu nieruchomości.

Leier jest obecny w Polsce od 1988 roku i opiera swoją działalność na czterech zakładach: w Woli Rzędzińskiej (k. Tarnowa), w Malborku, w Markowiczach (k. Biłgoraja) oraz w Sierakowicach (k. Gliwic). Obecnie Spółka zatrudnia ponad 500 osób w całym kraju i prężnie pracuje nad rozwojem swojej marki. Sprawnie działające przedsiębiorstwo nie tylko przynosi zysk właścicielom oraz satysfakcję pracownikom, ale wykazuje wrażliwość, wspierając lokalnie działalność charytatywną, naukę, kulturę i sport.


http://www.leier.pl/

https://www.facebook.com/Leier-Polska-SA-331933858277

open