Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 LOTOS ASFALT SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
LOTOS ASFALT SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

LOTOS ASFALT SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

LOTOS Asfalt to lider na polskim rynku asfaltów w opracowywaniu oraz wdrażaniu nowoczesnych i coraz bardziej ekologicznych produktów do budowy nawierzchni asfaltowych. To firma odpowiedzialna, szczególnie dbająca o środowisko naturalne, zapobiegająca zanieczyszczeniom, świadoma zachodzących zmian klimatycznych oraz polityki Green Deal.

Certyfikat BFR 2021.pdf

LOTOS ASFALT – ASFALTY PRZYSZŁOŚCI

LOTOS Asfalt oferuje swoim klientom szeroką gamę asfaltów: drogowych, modyfikowanych MODBIT, wysokomodyfikowanych MODBIT Hima czy przemysłowych. Wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować produkty do potrzeb klientów. LOTOS Asfalt wprowadził na polski rynek budownictwa drogowego dwa unikalne produkty: asfalty modyfikowane z dodatkiem gumy (MODBIT CR) oraz asfalty drogowe WMA.

znajduje się wiele produktów przyjaznych środowisku. Firma nie ustaje w pracach nad tworzeniem nowych materiałów pozwalających na poprawę jakości życia i zdrowia każdego z nas. Aktualnie LOTOS Asfalt wspólnie z Politechniką Gdańską tworzy nowy ekologiczny produkt asfaltowy, który pozwoli na redukcję zanieczyszczeń powietrza w rejonie pasa drogowego. Nowe lepiszcze w istotny sposób przyczyni się do redukcji smogu w miastach. LOTOS Asfalt wspólnie z Politechniką Warszawską realizuje projekt „Asfalty do recyklingu”, który ma na celu stworzenie innowacyjnego lepiszcza asfaltowego. Umożliwi ono wykorzystanie do budowy nowej asfaltowej warstwy drogi aż 30 proc. materiału z rozbiórki sfrezowanych nawierzchni bitumicznych.


https://www.lotosasfalt.pl/

https://www.facebook.com/GrupaLOTOS

open