Home Builder Awards Laury Buildera 2021 MULTICONSULT POLSKA SP. Z O.O. – LAURY BUILDERA 2021
MULTICONSULT POLSKA SP. Z O.O. – LAURY BUILDERA 2021
0

MULTICONSULT POLSKA SP. Z O.O. – LAURY BUILDERA 2021

0
0

Multiconsult Polska to multidyscyplinarna firma świadcząca usługi projektowe, nadzorowe i doradcze w zakresie projektów technicznych oraz ochrony środowiska, działająca w obszarze transportu i infrastruktury, budownictwa oraz przemysłu, w tym w sektorze ropy i gazu.

cert LauryBuildera2021.pdf

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ I STAŁY ROZWÓJ KOMPETENCJI

Filozofia firmy to utrzymanie najwyższej jakości realizowanych usług z jednoczesnym zapewnieniem najwyższych standardów etycznych, poszanowaniem środowiska naturalnego oraz utrzymaniem wysokiego standardu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Spółka jest zaangażowana w realizację polskich autostrad. Sprawowała nadzór nad budową autostrady A1 i A2, wykonała Koncepcje Programowe dla ponad 130 km autostrady A2 na wschód od Warszawy. W portfolio firmy znajdują się również duże projekty kolejowe, jak stacja w Czechowicach-Dziedzicach czy port kolejowy w Gdyni, a także energetyczne – nadzór inwestorski i doradztwo techniczne dla budowy terminalu LNG w Świnoujściu. Spółka prowadzi też prace środowiskowe dla Centralnego Portu Komunikacyjnego, pełni funkcję konsultanta ds. badań terenu oraz przygotowuje dokumentację przedprojektową dla linii kolejowych stanowiących infrastrukturę Kolei Dużych Prędkości.

Od 2014 r. spółka należy do norweskiej grupy Multiconsult notowanej na giełdzie w Oslo. Ta mająca przeszło 100-letnie doświadczenie firma specjalizuje się w projektowaniu, zarządzaniu oraz inżynierii. Zespół Multiconsult Polska, wcześniej WS Atkins Polska, istnieje od 1992 r. Tworzą go wysoko wyspecjalizowani inżynierowie, konsultanci i eksperci, posiadający niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje, a także doświadczenie w realizacji największych projektów infrasutrukturalnych w Polsce.


Multiconsult Polska Sp. z o.o.

open