Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 RUUKKI POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
RUUKKI POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

RUUKKI POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Ruukki Polska Sp. z o.o. to producent stalowych komponentów dla ścian oraz dachów budynków przemysłowych, komercyjnych i mieszkalnych. Dostarcza produkty, systemy oraz rozwiązania wysokiej jakości, przygotowywane w zrównoważony sposób i spełniające najwyższe wymagania dotyczące trwałości w trudnych warunkach użytkowania. Firma Ruukki należy do Grupy SSAB, koncernu stalowego z hutami w Europie oraz USA, działającego w ponad 50 krajach na całym świecie.

W Polsce Ruukki koncentruje się na dwóch obszarach – systemach lekkiej obudowy budynków (z fabryką w Obornikach Wlkp.) i dachach dla budownictwa mieszkaniowego (z fabryką w Żyrardowie).

Certyfikat BFR 2021.pdf

BUDYNKI PRZYSZŁOŚCI TWORZYMY JUŻ DZISIAJ

W Obornikach są wytwarzane płyty warstwowe z rdzeniem PIR i z wełny mineralnej dla wszystkich rynków sprzedaży Ruukki w Europie. Oprócz największej oferty płyt o znakomitych parametrach technicznych oraz walorach estetycznych w portfolio Ruukki znajdują się stalowe okładziny elewacyjne, których bogaty wybór daje architektom nieograniczone możliwości projektowe. Ruukki jest odpowiedzialnym partnerem, skoncentrowanym na bezpieczeństwie, współpracy, transparentnych działaniach oraz jakości.

Systemy lekkiej obudowy Ruukki przyczyniają się do budowy trwałych, efektywnych energetycznie i bezpiecznych ogniowo obiektów – hal produkcyjnych oraz logistycznych, biurowców, galerii handlowych, centrów sportowych i elektrowni.


https://www.ruukki.com/pol

https://www.facebook.com/ruukki

open