Home Nowy Numer BUILDER 03.2022
BUILDER 03.2022
0

BUILDER 03.2022

0
0

Jak jeszcze efektywniej rozwinąć skrzydła, wyzwolić istniejący potencjał, zapewnić długofalowy rozwój organizacji, zdobywać nowe rynki, budować nowe doświadczenia i kompetencje?

Ale też jak działać zgodnie ze zrównoważonym rozwojem oraz społecznie odpowiedzialnie? Jak wobec globalnych wyzwań radzić sobie w nowej sytuacji, rozwijając biznes i zapewniając szeroko rozumiane bezpieczeństwo, a także odpowiedzialność?

Z takimi wyzwaniami mierzyli się tegoroczni Laureaci Builder Awards, managerowie zauważeni i docenieni przez Kapitułę w XIX edycji prestiżowych nagród Buildera. W drugim roku pandemii pokazali siłę prowadzonego biznesu oraz fenomen motywacyjnej siły zarządzania, ale przede wszystkim fenomen kompetencji przywódczych ukierunkowanych nie tylko na rozwój firm, ale również tworzących je pracowników, z których są dumni i podkreślają ich wpływ na wspólny sukces organizacji. W naszej ocenie, również tej pozafinansowej, Osobowości Branży 2021 to nie tylko osobowości jednego roku, bo są związani ze swoimi markami i firmami od początków ich działalności, są doświadczonymi managerami z wieloletnim stażem oraz osiągnięciami, które predestynują ich do miana osobowości dekady, a często nawet dwudziestolecia. Niejednokrotnie sami mówią, że podejmowane przedsięwzięcia minionych lat to ich projekty życia.

Szanując zdanie większości Państwa oraz czując się wzajemnie za siebie odpowiedzialnymi, zdecydowaliśmy o odwołaniu gali rozdania nagród Buildera. Dystans społeczny i inne obostrzenia w szczycie piątej fali nie sprzyjają komfortowej atmosferze uroczystości, którą jako organizatorzy pragnęlibyśmy Państwu zapewnić. Wierzymy, że przetrwamy ten specyficzny czas oraz nadrobimy te i inne nieodbyte wydarzenia czy spotkania w klimacie, na jaki zasługują. Na jaki Państwo zasługują!

Z serca gratulujemy zasłużonych nagród wszystkim Laureatom i życzymy satysfakcji z podejmowanych wyzwań oraz wytrwałości w realizacji planów, które jeszcze przed Państwem – osobistych i zawodowych! Samych pozytywnych myśli i szczęścia potrzebnych do osiągnięcia zamierzonych celów! Wszystkiego najlepszego i szczerze chylimy czoła przed czempionami branży!

open